DĖMESIO!! šio mėnesio nuolaidos kodas "PRISTATYMAS" vesti be kabučių (suteiks 2 nuolaidą prekių pristatymui).

Norime užtikrinti sklandų svetainės darbą, todėl šioje svetainėje yra naudojami slapukai. Tęsdami naršymą Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Pakeisti šį sprendimą ar kitaip apriboti slapukų naudojimą galite pakeisdami naršyklės nustatymus.

Paslėpti žinutę

Informacija: Darbo dienomis 8.00 - 20.00 val.

8-666 11 188

Pagalba vartotojams

Klientų konsultacijos telefonu:

Darbo dienomis 8.00 - 20.00 val.

8-666 11 188

Klientų konsultacijos el. paštu:

info@prasom.lt

 

Saugus pirkimas

Jūsų asmeniniai duomenys yra saugūs, nes yra perduodami naudojant SSL šifravimo technologiją.

Visa Jus dominanti informacija

Trys ausinių tipai – kaip pasirinkti?

   Muzika padeda atsipalaiduoti, leidžia linksmai papramogauti ir t.t. Nenorint su ja skirtis į pagalbą pasitelkiamos ausinės. Tuomet nesvarbu, ar sėdima viešajame transporte, ar bėgiojamas krosas - smagus ritmas visada šalia. Žinoma, natūralu, kad esant veiklų skirtumui skiriasi ir pačių ausinių tipai.

   Prekyboje galima rasti trijų tipų ausinių. Tai įstatomos į ausį, apgaubiančios ausį, dedamos ant ausų. Pagrindiniai šias rūšis skiriantys bruožai – dydis ir svoris. Jei mąstoma, ką įsigyti, trumpas supažindinimas turėtų padėti atsakyti į šį klausimą.

   Į ausį įstatomoms ausinėms visai tiktų „standartinių“ pavadinimas, kadangi jų paplitimas išties didelis. Nusipirkus mobilųjį telefoną ar mp3 grotuvą jos paprastai būna komplektacijoje. Pigesnės tiesiog įsistato į ausis, tačiau yra ir modernesnių – įstatomų į ausies kanalus. Pastarosios gana dažnai pasirenkamos sportininkų. Į ausį įstatomų ausinių pliusas – kompaktiškumas. Vis dėlto garso kokybė neprilygsta apgaubiančioms ausį.

   Apie pastarąsias dabar ir pakalbėsime. Dėl nemažo dydžio apgaubiančias ausį ausines patogiausia naudoti namuose. Toks įrenginys džiugina puikiu garsu, tačiau yra brangokas. Be to, reikia atsižvelgti, ar norimas įsigyti produktas tinkamas naudoti ilgesnį laiką (pavyzdžiui, ar nekaitina ausų).

   Ir galiausiai – ant ausų dedamos ausinės. Jos nėra pernelyg didelės, nepasižymi ir dideliu svoriu. Ausys nekenčia nuo kaitimo ar spaudimo. Tačiau tarp trūkumų galima atrasti prastą aplinkinių garsų slopinimą. Įdomu tai, kad laikui bėgant šio tipo ausines nukonkuravo įstatomos į ausį.

 

Trys ausinių tipai – kaip pasirinkti?

Visus ausinių pasiūlymus rasite paspaude čia.

Reikia pagalbos renkantis? Skambinkite tel +370 666 11188 - mes Jums padėsime!