DĖMESIO!! šio mėnesio nuolaidos kodas "PRISTATYMAS" vesti be kabučių (suteiks 2 nuolaidą prekių pristatymui).

Norime užtikrinti sklandų svetainės darbą, todėl šioje svetainėje yra naudojami slapukai. Tęsdami naršymą Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Pakeisti šį sprendimą ar kitaip apriboti slapukų naudojimą galite pakeisdami naršyklės nustatymus.

Paslėpti žinutę

Informacija: Darbo dienomis 8.00 - 20.00 val.

8-666 11 188

Pagalba vartotojams

Klientų konsultacijos telefonu:

Darbo dienomis 8.00 - 20.00 val.

8-666 11 188

Klientų konsultacijos el. paštu:

info@prasom.lt

 

Saugus pirkimas

Jūsų asmeniniai duomenys yra saugūs, nes yra perduodami naudojant SSL šifravimo technologiją.

Visa Jus dominanti informacija

Svarbūs patarimai kaip pasirinkti plaukų tiesintuvą

   Kiekviena moteris nori būti graži ir į susitikimą ar pasimatymą nueiti užtikrinta jog atrodo nepriekaištingai. Kartais tam reikia tiesiog išsitiesinti plaukus. Tačiau kol plaukų tiesintuvas tampa nuolatiniu draugu ir palydovu, tenka praeiti ilgą rinkimosi kelią. Tad kokie būna plaukų tiesintuvai?

   Tiesintuvai populiariai klasifikuojami pagal tiesintuvo plokšteles : keramikines, turmalino ir titano.

Svarbūs patarimai kaip pasirinkti plaukų tiesintuvą

   Plaukų tiesintuvas keraminėmis plokštelėmis yra dažniausiai naudojamas, nes įkaista lygiai, jame nebūna „karštųjų taškų“, kurie galėtų nudeginti plaukus. Jie taip pat įkaista gan greitai, tad naudoti galima iškart kada reikia, o ne laukti.

   Titano plokštelių tiesintuvas yra stiprus, bet labai lengvas. Kaip ir keraminis, įkaista lygiai ir greitai. Titanas yra natūrali, gamtoje randama medžiaga, kuri pasižymi geru šilumos išlaikymu. Tad naudojant neatvėsta ir nereikia laukti tinkamos tmperatūros, kas pagreitina plaukų tiesinimo procesą.

   Turmalino plaukų tiesntuvai dar yra naujovė. Turmalinas yra medžiaga, kuri įkaitusi įsikrauna neigiamais jonais. Plaukai dėl sausumo ir trinties turi teigiamą elektros krūvį. Neigiami jonai tiesinant plaukus atsveria teigiamą elektros krūvį, todėl plaukai įgauna sveiką išvaizdą, tampa lygesni ir labiau atpalaiduoti.

   Visos šios trys medžiagos yra plačiai paplitusios, mėgstamos ir turinčios savo privalumų. Tad išskirti kuri geresnė nederėtų. Reikėtų žiūrėti į bendrą plaukų tiesintuvo visumą ir jo savybes. Tad į kokias tiesintuvo savybes reikėtų atkreipti didžiausią dėmesį?

   Įkaitimo laikas yra svarbus. Jūs tikrai nenorite ilgai laukti prieš svarbų pasimatymą, kol tiesintuvas įkais ir galėsite juo naudotis.

   Kiekvieną kart prisilietus prie plaukų plokštelė atvėsta. Kuo greičiau plokštelė vėl įkaista, tuo greičiau vyksta visas plaukų tiesinimo procesas. Ypač aktualu storų ir ilgų plaukų savininkėms.

   Aukščiausia temperatūra iki kokios gali įkaisti plokštelės taip pat yra svarbus kokybės rodiklis. Didesnė temperatūra (jei ji leistina jūsų plaukams) leidžia pasiekti geriausių ir profesionaliausių rezultatų. Visgi derėtų nepamiršti jog skirtingiems plaukų tipams rekomenduojama skirtinga temperatūra. Normaliems plaukams - 180 – 190 ºC; storiems, garbanotiems, labai šiurkštiems - 190 – 210 ºC; ploniems, pažeistiems, šviesintiems 180 ºC.

   Galimybė reguliuoti temperatūrą leidžia pasirinkti tiesinimo lygį ir kiekvieną kart atrodyti kiek kitaip. Tai taip pat leidžia išvengti plaukų pažeidimo, kuomet jie pvz, žiemos metu nusilpsta.

  Plaukų tiesintuvo dydis taip pat svarbus, kuo mažesnės plokštelės, tuo lengvesnis tiesintuvas ir tuo lengviau juo naudotis. Visgi renkantis tiesintuvo dydį reikėtų atsižvelgti į plaukų ilgį, storį ir būklę.


Plaukų tipas

Plaukų ilgis

Tiesintuvo plokštelės dydis

Stori, garbanoti, labai šiurkštūs

Ilgi

4 – 8 cm

Stori, garbanoti, labai šiurkštūs

Vidutinio ilgio

4 – 5 cm

Stori, garbanoti, labai šiurkštūs

Trumpi

3 cm

Normalūs

Ilgi

3 – 4 cm

Normalūs

Vidutinio ilgio

2,5 – 4 cm

Normalūs

Trumpi

2,5 – 3 cm

Ploni

Visų ilgių

2,5 – 4 cm

Visus plaukų formavimo ir tiesinimo prietaisus galite rasti čia.

Reikia pagalbos renkantis? Skambinkite tel +370 666 11188 - mes Jums padėsime!