DĖMESIO!! šio mėnesio nuolaidos kodas "PRISTATYMAS" vesti be kabučių (suteiks 2 nuolaidą prekių pristatymui).

Norime užtikrinti sklandų svetainės darbą, todėl šioje svetainėje yra naudojami slapukai. Tęsdami naršymą Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Pakeisti šį sprendimą ar kitaip apriboti slapukų naudojimą galite pakeisdami naršyklės nustatymus.

Paslėpti žinutę

Informacija: Darbo dienomis 8.00 - 20.00 val.

8-666 11 188

Pagalba vartotojams

Klientų konsultacijos telefonu:

Darbo dienomis 8.00 - 20.00 val.

8-666 11 188

Klientų konsultacijos el. paštu:

info@prasom.lt

 

Saugus pirkimas

Jūsų asmeniniai duomenys yra saugūs, nes yra perduodami naudojant SSL šifravimo technologiją.

Visa Jus dominanti informacija

Spausdintuvo pasirinkimo vingrybės

   Išsiversti be spausdintuvo – ypač turint sąsajų su mokslu ar darbu biure – tas pats, kas sugebėti valgyti pusryčius vakare. Tai išties labai svarbus ir pravartus įrenginys, tačiau nėra amžinas. Tai reiškia, jog gali ateiti metas, kai senasis spausdintuvas suges ir teks išsirinkti naują. Tuomet sukirba klausimas - kokį?

   Kaip pasirinkti spausdintuvą, kai parduotuvių lentynos tiesiog mirga? Svarbu atsižvelgti į tipus, kadangi rinkoje jų yra ne vienas. Dabar paprastai naudojami lazeriniai arba rašaliniai spausdintuvai. Apie 3D galvos kvaršinti kol kas nereikia, o plaktukiniai, adatiniai jau asocijuojasi su senove.

   Rašaliniai spausdintuvai spausdina geriau už minėtuosius adatinius. Prietaiso darbas tylus, yra galimybė spausdinti ne tik juodą tekstą/paveikslėlius, bet ir spalvotą vaizdą. Kaip privalumą galima paminėti mažesnę kainą nei lazerinio. Vis dėlto nespausdinus ilgą laiką rašalas kasetėje gali būti uždžiūvęs. Be to, kasetes reikia keisti, o tai kainuoja papildomai.

Spausdintuvo pasirinkimo vingrybės

   Tuo tarpu lazerinių spausdintuvų naudojimas atsieina pigiau, kadangi nereikalingos kasetės. Išgirstama ir nuomonių, kad lazeriniai patvaresni už rašalinius. Visgi yra ir trūkumų, pavyzdžiui, po ilgo spausdinimo gali atsirasti tam tikras kvapas, tad reikia gerai ventiliuojamos patalpos. O ir vietos toks įrenginys užima kiek daugiau. Dar vienas akmuo į šių įrenginių daržą – nuotraukos nėra atkuriamos taip gerai kaip rašaliniais spausdintuvais.

Spausdintuvai multifunkciniai

   Vis populiaresni – daugiafunkciniai spausdintuvai. Norėtųsi rekomenduoti žvalgytis tik į tokius. Ypač jei kartais reikia ką nuskenuoti ar atšviesti. Tai gali būti skeneris, švietimo aparatas, fakso aparatas ir spausdintuvas viename. Beje, pasirinkimas apima ir lazerinius, ir rašalinius. Tokiu būdu ir pinigų sutaupoma – vienas prietaisas atstoja keletą.

Visus spausdintuvų pasiūlymus rasite paspaude ant šios nuorodos.

Reikia pagalbos renkantis? Skambinkite tel +370 666 11188 - mes Jums padėsime!