DĖMESIO!! šio mėnesio nuolaidos kodas "PRISTATYMAS" vesti be kabučių (suteiks 2 nuolaidą prekių pristatymui).

Norime užtikrinti sklandų svetainės darbą, todėl šioje svetainėje yra naudojami slapukai. Tęsdami naršymą Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Pakeisti šį sprendimą ar kitaip apriboti slapukų naudojimą galite pakeisdami naršyklės nustatymus.

Paslėpti žinutę

Informacija: Darbo dienomis 8.00 - 20.00 val.

8-666 11 188

Pagalba vartotojams

Klientų konsultacijos telefonu:

Darbo dienomis 8.00 - 20.00 val.

8-666 11 188

Klientų konsultacijos el. paštu:

info@prasom.lt

 

Saugus pirkimas

Jūsų asmeniniai duomenys yra saugūs, nes yra perduodami naudojant SSL šifravimo technologiją.

Visa Jus dominanti informacija

Šaldymo dėžė ar pastatomas šaldiklis?

   Šaldytas maistas išlaiko maistingas maisto medžiagas ilgiau nei termiškai apdorotas. Tad daugelis vasarą užsiauginę daržovių savo sode jas užšaldo, kad turėtų kuo pagardinti sriubas, troškinius ar kitus patiekalus visą žiemą. Juk geriau užauginta savam darže, nei pirkta neaišku kokiomis sąlygomis augusi daržovė. Išaugęs šaldymo prietaisų pirkimas pastaraisiais metais, rodo, jog daugelis žmonių būtent taip ir galvoja. Tad jei sugalvojote įsigyti papildomą šaldiklį, pirmiausia reikia  nuspręsti kokio jums reikia – šaldymo dėžės ar pastatomo šaldiklio. Išspręsti šią dilemą padeda apsisprendimas ką jame laikysite ir kur statysite šaldiklį.

   Jie šaldiklyje planuojate laikyti skirtingus maisto produktus, tuomet labiausiai tinka vertikalus, pastatomas šaldiklis. Kadangi jame yra stalčiai, lentynos, maistą galima lengvai atskirti, laikyti atskirose erdvėse. Kaip žinia, specialistai rekomenduoja atskirti šaldytą mėsą nuo vaisių ar daržovių. Tuo tarpu jei planuojate laikyti vienos rūšies produktus, pavyzdžiui mėsą ar daržoves, galima rinktis ir šaldymo dėžę, kuris kaip ir nusako pavadinimas yra dėžė su viena bendra erdve produktams.

Šaldymo dėžė ar pastatomas šaldiklis?

   Renkantis šaldiklį taip pat svarbu apsispręsti kur jis bus laikomas – virtuvėje, sandėliuke ar rūsyje ir kiek vietos jam pastatyti turite. Pastatomas šaldiklis primena šaldytuvą, tad realiausias kandidatas į virtuvę. Taip pat jis užima mažesnį grindų plotą nei šaldymo dėžė. Šaldymo dėžė tinkamesnis pasirinkimas statant pagalbinėse patalpose, kur yra daugiau erdvės.

Visus šaldiklių ir šaldmo dėžių pasiūlymus rasite paspaude ant šios nuorodos.

   Reikia pagalbos renkantis? Skambinkite tel +370 666 11188 - mes Jums padėsime!