DĖMESIO!! šio mėnesio nuolaidos kodas "PRISTATYMAS" vesti be kabučių (suteiks 2 nuolaidą prekių pristatymui).

Norime užtikrinti sklandų svetainės darbą, todėl šioje svetainėje yra naudojami slapukai. Tęsdami naršymą Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Pakeisti šį sprendimą ar kitaip apriboti slapukų naudojimą galite pakeisdami naršyklės nustatymus.

Paslėpti žinutę

Informacija: Darbo dienomis 8.00 - 20.00 val.

8-666 11 188

Pagalba vartotojams

Klientų konsultacijos telefonu:

Darbo dienomis 8.00 - 20.00 val.

8-666 11 188

Klientų konsultacijos el. paštu:

info@prasom.lt

 

Saugus pirkimas

Jūsų asmeniniai duomenys yra saugūs, nes yra perduodami naudojant SSL šifravimo technologiją.

Visa Jus dominanti informacija

Renkamės sulčiaspaudę - į ką atkreipti dėmesį?

   Sulčiaspaudė – puikus įrankis tiems, kurie kiekvieną rytą nori pradėti sveikai. Keletas vaisių, pora minučių burzgimo ir savo puodelyje jau turite neįtikėtinai didelę vitaminų dozę. Visgi, į ką reikėtų atsižvelgti renkantis sulčiaspaudę? Būtent į šį klausimą atsakysime šiame straipsnyje.

  Atsižvelkite į vietą virtuvėje. Įvairios sulčiaspaudės užima įvairų plotą. Jeigu Jūsų virtuvė yra ganėtinai maža, o sulčiaspaudė labai didelė – tikrai pajusite vietos trūkumą. Taip pat galite ieškoti tokio įrenginio, kuris kuo geriau derintųsi prie Jūsų virtuvės dizaino!

Renkamės sulčiaspaudę - į ką atkreipti dėmesį?

   Atkreipkite dėmesį į peiliukus. Jeigu sulčiaspaudę naudosite labai intensyviai, pasirūpinkite, kad sulčiaspaudės peiliukai būtų labai kokybiški ir nesunkiai keičiami, kadangi šis faktorius gali tiesiogiai įtakoti Jūsų geriamų sulčių kokybę. Taigi, pasirūpinkite lengvu keitimu ir ilgaamžiškumu.

  Turėkite daugiafunkcinį įrenginį. Kai kurios sulčiaspaudės yra skirtos tik vaisiams, o kai kurios, tik daržovėms spausti. Visgi, kur kas protingiau būtų pasirinkti tokį įrenginį, kuris gali atlikti abu šiuos darbus. Darbų kokybė išliks ta pati, o štai sumokėsite tik vieno įrenginio kainą.

   Daugiau dėmesio skirkite kokybei, o ne galiai. Kai kurios pigios sulčiaspaudės pasižymi ypatingai galingais varikliais. Vis dėlto, nors ir iš pažiūros tai atrodo labai geras dalykas, labai galingų variklių reikia vengti, kadangi jie smarkiai kaista. O kaitimas ne tik įtakoja prastesnę sulčių kokybę, tačiau ir trumpina variklio darbo laiką. Taigi, nors ir sumokėsite mažesnę kaina bei turėsite galingesnį įrenginį, juo tikrai negalėsite mėgautis ypatingai ilgai.

Lėtaeigė sulčiaspaudė

  Pasidomėkite kitų vartotojų nuomone. Interneto platybėse pasistenkite ieškoti tam tikro konkretaus produkto apžvalgų, kuriuos būtų apžvelgę to produkto naudotojai. Taip sužinosite daugiau informacijos apie įrenginį, jo teigiamus, neigiamus bruožus. Taip galėsite nuspręsti, ar Jums verta pirkti būtent tą, pasirinktą, konkretų produktą.

   Jeigu sulčiaspaudę žadate naudoti kas dieną, labai svarbu, kad Jūsų pasirinktas produktas būtų kokybiškas ir ilgaamžis, bei pernelyg netrukdytų Jums kasdieną suktis virtuvėje.

Visas mūsų siūlomas sulčiaspaudes rasite čia. 

Reikia pagalbos renkantis? Skambinkite tel +370 666 11188 - mes Jums padėsime!