DĖMESIO!! šio mėnesio nuolaidos kodas "PRISTATYMAS" vesti be kabučių (suteiks 2 nuolaidą prekių pristatymui).

Norime užtikrinti sklandų svetainės darbą, todėl šioje svetainėje yra naudojami slapukai. Tęsdami naršymą Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Pakeisti šį sprendimą ar kitaip apriboti slapukų naudojimą galite pakeisdami naršyklės nustatymus.

Paslėpti žinutę

Informacija: Darbo dienomis 8.00 - 20.00 val.

8-666 11 188

Pagalba vartotojams

Klientų konsultacijos telefonu:

Darbo dienomis 8.00 - 20.00 val.

8-666 11 188

Klientų konsultacijos el. paštu:

info@prasom.lt

 

Saugus pirkimas

Jūsų asmeniniai duomenys yra saugūs, nes yra perduodami naudojant SSL šifravimo technologiją.

Visa Jus dominanti informacija

Renkamės nešiojamąjį kompiuterį

   Jei senasis kompiuteris jau morališkai atgyveno arba ėmė ir sugedo, laikas išsirinkti naują. Tikriausiai nė nesižvalgysite į stacionarius, o imsite ir pasidomėsite, kaip pasirinkti nešiojamąjį.

   Atsakant į klausimą, kaip pasirinkti nešiojamąjį kompiuterį, liaudyje vadinamą loptopo pravarde, iš pradžių derėtų atkreipti dėmesį į dydį. Ekrano įstrižainės svyruoja nuo 11 iki 18 colių, tačiau bene populiariausi – 15,6. Žinoma, kuo mažesnis kompiuteris, tuo jis ir lengvesnis. Taigi, 11-14 colių skersmens prietaisas turėtų būti patogesnis keliaujantiems žmonėms. Vis dėlto ilgas darbas patogesnis naudojant standartinių matmenų ekraną. Be to, mažesnis kompiuteris reiškia ir kiek „sugrūstą“ klaviatūrą. Vadinasi, rašymas bus mažiau komfortiškas. „Milžinai“ (kompiuteriai su 17 ar 18 colių ekranais) – geras sprendimas, jei įrenginys visą laiką stovi vienoje vietoje, o ir kompiuterinius žaidimus žaisti tokiu įdomiau ir maloniau.

Renkamės nešiojamąjį kompiuterį

   Ne mažiau svarbus yra klaviatūros dydis bei išdėstymas. Anksčiau vadinamoji pilna klaviatūra būdavo retenybė, tačiau dabar atskiri skaičių klavišai – normalus reiškinys. Prie klaviatūros reikėtų priskirti ir pelę. Patartina atkreipti dėmesį, ar ši yra jautri, ar į paspaudimus reaguoja sklandžiai. Nemėgstant vadinamųjų touchpad‘ų galima įsigyti įprastą pelę (belaidę ar su USB laidu).

Klaviatūra

   Viskas priklauso nuo norų, poreikių ir kišenės turinio. Turint reikalų su rašymu naudingiausia vadinamoji pilna klaviatūra, o mėgstant palenktyniauti aš pašaudyti priešus geresnis efektas bus naudojant didesnį ekraną.

Visus nešiojamų kompiuterių pasiūlymus rasite paspaude ant šios nuorodos.

Reikia pagalbos renkantis? Skambinkite tel +370 666 11188 - mes Jums padėsime!