DĖMESIO!! šio mėnesio nuolaidos kodas "PRISTATYMAS" vesti be kabučių (suteiks 2 nuolaidą prekių pristatymui).

Norime užtikrinti sklandų svetainės darbą, todėl šioje svetainėje yra naudojami slapukai. Tęsdami naršymą Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Pakeisti šį sprendimą ar kitaip apriboti slapukų naudojimą galite pakeisdami naršyklės nustatymus.

Paslėpti žinutę

Informacija: Darbo dienomis 8.00 - 20.00 val.

8-666 11 188

Pagalba vartotojams

Klientų konsultacijos telefonu:

Darbo dienomis 8.00 - 20.00 val.

8-666 11 188

Klientų konsultacijos el. paštu:

info@prasom.lt

 

Saugus pirkimas

Jūsų asmeniniai duomenys yra saugūs, nes yra perduodami naudojant SSL šifravimo technologiją.

Visa Jus dominanti informacija

Renkamės nepamainomą karį prieš karštį - ventiliatorių

   Vasara daugeliui yra pats mėgstamiausias metų laikas – išvykos, jūra, ežeras, šašlykai - viskas atrodo puiku ir kvepia tik atostogomis. Visgi, liūdna realybė yra tokia, kad visą vasarą prie jūros būti nepavyks – anksčiau ar vėliau tikrai teks grįžti į namus ar darbus, kur karštis Jus tikrai varys iš proto. Vienas iš dalykų, galinčių šiek tiek padėti kovojant su karščiu – tai ventiliatoriai. Kokį pasitelkti į pagalbą su karščiu?

   Kur statysite ventiliatorių? Į šį klausimą svarbu atsakyti todėl, kad vieni ventiliatoriai yra naudojami ant stalų, o kiti statomi ant grindų. Techniškai šie du ventiliatorių tipai visiškai nesiskiria, todėl renkantis tarp ventiliatoriaus su stovu ir pastatomo ant stalo egzistuoja tik patogumo faktorius, į kurį galite atsakyti tik Jūs patys.

Renkamės nepamainomą karį prieš karštį - ventiliatorių

   Ar ventiliatorius turi pakankamai greičių? Paprastai ventiliatorių elektrinės schemos leidžia pasirinkti tarp 3 greičių. Iš esmės būtent tiek pasirinkimų užtenka, tačiau kartais pasitaiko ventiliatorių, kurie neturi variklio apsukų reguliavimo galimybės.

   Atkreipkite dėmesį į ventiliatoriaus sparnuotę. Kaip ir rinkdamiesi absoliučią daugumą elektronikos prietaisų, dauguma žmonių atsižvelgia tik į variklio galią, nors paprastai tai būna minimaliai su gaminio kokybe susijęs rodiklis. Ši taisyklė galioja ir kalbant apie ventiliatorius, mat kur kas svarbesnis rodiklis yra sparnuotės ilgis. Ventiliatorius, turintis 40cm ilgio sparnuotę ir 30W galingumo variklį, per minutę perneš daugiau oro nei tas, kuris turi 40w variklį ir 30cm sparnuotę.

   Atkreipkite dėmesį į ventiliatoriaus skleidžiamą triukšmą. Kuo geresni guoliai yra naudojami gaminant ventiliatorių, tuo tyliau jis veiks. Jei dirbate labai tylioje aplinkoje, ventiliatoriaus garsas gali pradėti Jus erzinti, todėl geriau pasirinkite tokį gaminį, kuris neskleis jokio garso.

Visus ventiliatorius rasite paspaude ant šios nuorodos.

Reikia pagalbos renkantis? Skambinkite tel +370 666 11188 - mes Jums padėsime!