DĖMESIO!! šio mėnesio nuolaidos kodas "PRISTATYMAS" vesti be kabučių (suteiks 2 nuolaidą prekių pristatymui).

Norime užtikrinti sklandų svetainės darbą, todėl šioje svetainėje yra naudojami slapukai. Tęsdami naršymą Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Pakeisti šį sprendimą ar kitaip apriboti slapukų naudojimą galite pakeisdami naršyklės nustatymus.

Paslėpti žinutę

Informacija: Darbo dienomis 8.00 - 20.00 val.

8-666 11 188

Pagalba vartotojams

Klientų konsultacijos telefonu:

Darbo dienomis 8.00 - 20.00 val.

8-666 11 188

Klientų konsultacijos el. paštu:

info@prasom.lt

 

Saugus pirkimas

Jūsų asmeniniai duomenys yra saugūs, nes yra perduodami naudojant SSL šifravimo technologiją.

Visa Jus dominanti informacija

Renkamės naują skaitmeninį fotoaparatą

   Fotoaparatas – tai lojalus atostogų palydovas ir svarbiausių akimirkų amžininkas. Laikas vietoje nestovi, juostinių era (kalba eina apie mėgėjišką naudojimą) jau praeityje, tad reikėtų bent šiek tiek pasidomėti, kaip išsirinkti skaitmeninį fotoaparatą. Klausimas atrodo ne iš lengvųjų, tačiau dar labiau glumina bandymas nuspręsti, ar stoti patogumo pusėn, ar į rankas imti galią. Vos ne „būti ar nebūti“.

   Patogu tai, kas lengva. Vadovaujantis šiuo teiginiu išsirutulioja išvada, jog lengvi skaitmeniniai fotoaparatai leidžia pajusti daugiau komforto, tačiau nėra itin „galingi“ – mažesnė rezoliucija, mažiau funkcijų ir pan. Norint fotoaparato su įmantriomis funkcijomis teks ne tik daugiau pakloti, bet ir įsigyti daiktą, labiau primenantį griozdą. Savaime aišku, kad mėgėjiškoms atostogų nuotraukoms tai ne pats geriausias pasirinkimas. Todėl patarimai yra tokie: pasverti poreikius bei nueiti parduotuvėn ir realiai apžiūrėti, kas labiausiai „limpa“. Juk tai, kas vienam atrodo nefunkcionalu, kitam yra galimybių aukštumos.

   Po šio palyginimo vertėtų sugrįžti prie žemesnių dalykų – baterijos. Visi skaitmeniniai fotoaparatai yra su įmontuotomis blykstėmis, dauguma turi garso įrašymo funkcijas, LCD ekranus. Šios savybės yra energijos siurbtukai. Tai reiškia, jog reikia geros baterijos. Jei ieškote fotoaparato su įkraunama baterija, tuomet teks pakloti daugiau pinigų. Jei fotografuojama intensyviai, tokiu atveju patartina įsigyti ir papildomą (atsarginį) akumuliatorių. Atsižvelgiant į poreikius, galima rinktis ir prietaisą su keičiamomis AA tipo baterijomis.

   Na, ir, žinoma, daugeliui opus yra kainos klausimas. Jis taip pat padės apsispręsti, bet pirmiausia reikia apsilankyti pardavimo vietoje.

Renkamės naują skaitmeninį fotoaparatą

Visus fotoaparatų pasiūlymus rasite paspaude ant šios nuorodos.

Reikia pagalbos renkantis? Skambinkite tel +370 666 11188 - mes Jums padėsime!