DĖMESIO!! šio mėnesio nuolaidos kodas "PRISTATYMAS" vesti be kabučių (suteiks 2 nuolaidą prekių pristatymui).

Norime užtikrinti sklandų svetainės darbą, todėl šioje svetainėje yra naudojami slapukai. Tęsdami naršymą Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Pakeisti šį sprendimą ar kitaip apriboti slapukų naudojimą galite pakeisdami naršyklės nustatymus.

Paslėpti žinutę

Informacija: Darbo dienomis 8.00 - 20.00 val.

8-666 11 188

Pagalba vartotojams

Klientų konsultacijos telefonu:

Darbo dienomis 8.00 - 20.00 val.

8-666 11 188

Klientų konsultacijos el. paštu:

info@prasom.lt

 

Saugus pirkimas

Jūsų asmeniniai duomenys yra saugūs, nes yra perduodami naudojant SSL šifravimo technologiją.

Visa Jus dominanti informacija

Projektorius namams ir verslui - kaip išsirinkti?

   Nors projektorius ilgą laiką asocijavosi su verslo pristatymais, tačiau šiandien įprasta projektorių turėti ir namuose, kartais netgi vietoj televizoriaus. Tačiau į ką reiktų atsižvelgti renkantis projektorių?

   Projektoriai būna pakabinami ir nešiojami. Kuris jums tinkamesnis, padeda apsispręsti klausimas kur ir kam projektorius bus naudojamas? Jei naudosite namuose, specialiai jam numatytoje vietoje verta pagalvoti apie pakabinamą projektorių. Tuomet jis saugiai kabės prie lubų ir kada panorėjus galėsite įsijungti. Tuo tarpu namuose turint nešiojamą dažnai patingima išsitraukti jį iš spintos ir tuomet jo turėjimas gali netekti prasmės. Kita vertus, galbūt vasarą norite pasidaryti kino peržiūra lauke ant namo sienos?...

   Nešiojamas projektorius labiau tinkamas verslui, kuomet pristatymai vyksta skirtinguose kabinetuose ar pasiimamas projektorius į išvykas. Nepririštas prie vietos projektorius suteikia didesnę jo panaudojimo laisvę.

Projektorius namams ir verslui - kaip  išsirinkti?

   Itin svarbus parametras renkantis projektorių yra vaizdo skiriamoji geba. Didesnė skiriamoji geba garantuoja detalesnį vaizdą, taip pat  didėja projektuojamas vaizdas. Pavyzdžiui, XGA (1024 x 768) skiriamoji geba yra pakankamai kino filmų peržiūrai bei televizijos žiūrėjimui; WXGA (1280 x 800) yra plačiaekranio vaizdo rodymo formatas, tad puikiai tinka standartinės komplektacijos namų kino sistemoms.

   Kontrasto koeficientas, kuris žymi skirtumą tarp ryškiausios baltos ir tamsiausios juodos spalvų vaizdavimo. Kuo didesnis kontrasto koeficientas, tuo aiškesnis kontūrų vaizdas.

  Visus projektorių pasiūlymus rasite paspaude ant šios nuorodos.

   Reikia pagalbos renkantis? Skambinkite tel +370 666 11188 - mes Jums padėsime!