DĖMESIO!! šio mėnesio nuolaidos kodas "PRISTATYMAS" vesti be kabučių (suteiks 2 nuolaidą prekių pristatymui).

Norime užtikrinti sklandų svetainės darbą, todėl šioje svetainėje yra naudojami slapukai. Tęsdami naršymą Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Pakeisti šį sprendimą ar kitaip apriboti slapukų naudojimą galite pakeisdami naršyklės nustatymus.

Paslėpti žinutę

Informacija: Darbo dienomis 8.00 - 20.00 val.

8-666 11 188

Pagalba vartotojams

Klientų konsultacijos telefonu:

Darbo dienomis 8.00 - 20.00 val.

8-666 11 188

Klientų konsultacijos el. paštu:

info@prasom.lt

 

Saugus pirkimas

Jūsų asmeniniai duomenys yra saugūs, nes yra perduodami naudojant SSL šifravimo technologiją.

Visa Jus dominanti informacija

Prieš įsileidžiant indaplovę į namus

   Plauti indus – menkas malonumas, kurio visi stengiasi išvengti. Visgi, iš nešvarių indų nevalgysi, taigi nori – nenori, tenka gana ilgą dienos laiką praleisti prie kriauklės „mazgojant“ lėkštes. Tiesą sakant, ilgą laiko tarpą žmonija kitokios išeities ir neturėjo - tik visai neseniai pasaulį išvydo pirmosios indų plovimo mašinos, kurios nuo žmonijos pečių nuėmė šią sunkią naštą. Vis dėl to, rinkoje šiandien yra galybė tokių įrenginių, kurie padės Jums kovojant su neplautais indais, tačiau kaip reikia pasirinkti iš tokios galybės?

   Pirmas dalykas, į kurį turėtumėte atsižvelgti yra indaplovės dydis. Jeigu gyvenate vienas ar indaplovę naudojate tik kas keletą dienų, vargu ar verta permokėti ir pirkti didelę indaplovę, kadangi ji natūraliai sunaudos žymiai daugiau vandens. Tik pasirinkę tinkamo dydžio indaplovę laikui bėgant sutaupysite pinigų.

  Taip pat kai kurios indaploves turi sensorius, kurie nutraukia indų plovimą kai indai yra išplauti. Pavyzdžiui, jeigu pasirinkote 6 etapų programą, tačiau indai išsiplovė po 3, indaplovė nešvaistys Jūsų vandens ir iškarto pereis prie indų džiovinimo.

  Nepamirškite atkreipti ir į elektros sunaudojimą. Kuo geresnį energijos taupymo reitingą turės Jūsų pasirinktą indaplovė, tuo daugiau sutaupysite indus plaudami būtent su ja. Na, o kadangi dažnai indaplovė indus plauna pigiau nei rankos, energijos taupymas padės sumažinti pinigų skaičių išleidžiamą indų plovimui.

  Jeigu svarbu, galite atkreipti dėmesį ir į laikmatį. Kadangi daugeliui iš mūsų elektros energija naktį yra pigesnė, užprogramavus indaplovę indus plauti naktimis, galėsite sutaupyti nemažai pinigėlių.

  Taigi štai keli patarimai, kurie galbūt palengvins Jūsų pasirinkimą. Nepamirškite prieš perkant dar pasikonsultuoti su prasom.lt konsultantais. Bet kuriuo atveju, pasirinkę indaplovę tikrai nesigailėsite, tačiau kuo geriau Jūsų poreikius atitinkantį produktą įsigysite, tuo labiau būsite juo patenkinti!

Prieš įsileidžiant indaplovę į namus

Visus indaplovių pasiūlymus rasite čia.

Reikia pagalbos renkantis? Skambinkite tel +370 666 11188 - mes Jums padėsime!