DĖMESIO!! šio mėnesio nuolaidos kodas "PRISTATYMAS" vesti be kabučių (suteiks 2 nuolaidą prekių pristatymui).

Norime užtikrinti sklandų svetainės darbą, todėl šioje svetainėje yra naudojami slapukai. Tęsdami naršymą Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Pakeisti šį sprendimą ar kitaip apriboti slapukų naudojimą galite pakeisdami naršyklės nustatymus.

Paslėpti žinutę

Informacija: Darbo dienomis 8.00 - 20.00 val.

8-666 11 188

Pagalba vartotojams

Klientų konsultacijos telefonu:

Darbo dienomis 8.00 - 20.00 val.

8-666 11 188

Klientų konsultacijos el. paštu:

info@prasom.lt

 

Saugus pirkimas

Jūsų asmeniniai duomenys yra saugūs, nes yra perduodami naudojant SSL šifravimo technologiją.

Visa Jus dominanti informacija

Planšetinio kompiuterio pliusai ir minusai

   Norint įsigyti kokį nors prietaisą pravartu į savo vietas sudėlioti pliusus ir minusus. Tas pats galioja ir kalbant apie planšetinius kompiuterius.

   Vienas privalumų yra minimalizmas. Kadangi planšetei nereikalinga nei klaviatūra, nei pelė, savaime aišku, kad sutaupoma ir vietos, ir svorio. Visgi klaviatūrą galima įsigyti kaip priedą – čia jau atsiskleidžia individualūs poreikiai.

   Vilioja ir planšečių paprastumas. Nereikia jokių papildomų apmokymų, o ekranas puikiai reaguoja į visus gestus (pakreipti, priartinti ir t.t.). Sklandžiai perverčiamos skaidrės, interneto puslapiai ar tiesiog užrašai.

   Planšetiniai kompiuteriai naudingi keliaujantiems žmonėms ar tiems, kuriems po ranka nėra rozetės, kadangi akumuliatoriaus tarnavimo laikas džiugina. Energijos atsargos senka lėčiau nei daugumos nešiojamųjų kompiuterių. Galima daryti hipotezę, jog tai geras pagalbininkas per paskaitas.

Planšetinio kompiuterio pliusai ir minusai

   Nors planšetės yra palyginti naujas žaidėjas rinkoje, asortimentas gana didelis. Tai reiškia ne tik skirtingus gamintojus, kainas ar dydį, bet ir operacinių sistemų įvairovę. Vadinasi, įmanoma pasirinkti labiausiai poreikius atitinkantį įrenginį – turintį iOS, Windows, Android, Palm ar dar kokią nors operacinę sistemą įmantriu pavadinimu. Prie šio individualumo prisideda ir vartotojų profiliai, panašūs į esančius mobiliuosiuose telefonuose. Vartotojai turi galimybę pasidaryti atsarginę duomenų kopiją ir ją netgi ištrinti vagystės atveju. Tai savo ruožtu reprezentuoja teigiamas saugumo savybes.

   Planšetiniai kompiuteriai pasižymi ne vienu pliusu. Tai puikūs palydovai bei neblogas pramogų šaltinis (žinoma, praktiškas).

Spauskite čia, kad pamatysi visus plančetinių kompiuterių pasiūlymus.

Reikia pagalbos renkantis? Skambinkite tel +370 666 11188 - mes Jums padėsime!