DĖMESIO!! šio mėnesio nuolaidos kodas "PRISTATYMAS" vesti be kabučių (suteiks 2 nuolaidą prekių pristatymui).

Norime užtikrinti sklandų svetainės darbą, todėl šioje svetainėje yra naudojami slapukai. Tęsdami naršymą Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Pakeisti šį sprendimą ar kitaip apriboti slapukų naudojimą galite pakeisdami naršyklės nustatymus.

Paslėpti žinutę

Informacija: Darbo dienomis 8.00 - 20.00 val.

8-666 11 188

Pagalba vartotojams

Klientų konsultacijos telefonu:

Darbo dienomis 8.00 - 20.00 val.

8-666 11 188

Klientų konsultacijos el. paštu:

info@prasom.lt

 

Saugus pirkimas

Jūsų asmeniniai duomenys yra saugūs, nes yra perduodami naudojant SSL šifravimo technologiją.

Visa Jus dominanti informacija

Mes ekologiški

   Prasom.lt komanda pasisako už ekologiją! Esame įsitikinę, kad ekologiška veikla kasdieninėje įmonės veikloje garantuoja sėkmingą veiklą. Kiekviename žingsnyje stengiamės ieškoti būdų, kaip optimizuoti savo verslo procesus taip, kad mažiau pakenktume aplinkai. Norime išskirti keletą veiklos aspektų, kurie leidžia mums vadintis ekologiška įmone.

   - Mes ne tik parduodame Jums naują buitinę techniką, bet ir pasirūpiname, jog sena technika būtų surinkta iš Jūsų namų ir utilizuota. Ir tai jums nieko nekainuoja!

   - Naudojame tik originalias pakuotes. Kiekviena nauja kartoninė pakuotė – nukirstas medis. Mes stengiamės be reikalo  neperpakuoti originalių pakuočių tik tam, kad uždėtume savo logotipą. Visgi pakuodami siuntinius visuomet atsižvelgiame į  saugumą – kad jus pasiektų nepažeisti produktai.

   - Daugelį prekių pristatome iš gamintojų ar platintojų sandėlių. Tai leidžia ne tik pasiūlyti Jums geras prekių kainas, bet ir sumažinti prekės kelionę transporto priemonėmis, kurios, kaip žinia, yra vienos didžiausių teršėjų.

Tai tik keli mūsų veiklos žingsniai, leidžiantys būti ekologiškiems. Turite minčių ir idėjų, kaip mūsų veikla galėtų būti draugiškesnė gamtai? Parašykite mums!

mes ekologiški