DĖMESIO!! šio mėnesio nuolaidos kodas "PRISTATYMAS" vesti be kabučių (suteiks 2 nuolaidą prekių pristatymui).

Norime užtikrinti sklandų svetainės darbą, todėl šioje svetainėje yra naudojami slapukai. Tęsdami naršymą Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Pakeisti šį sprendimą ar kitaip apriboti slapukų naudojimą galite pakeisdami naršyklės nustatymus.

Paslėpti žinutę

Informacija: Darbo dienomis 8.00 - 20.00 val.

8-666 11 188

Pagalba vartotojams

Klientų konsultacijos telefonu:

Darbo dienomis 8.00 - 20.00 val.

8-666 11 188

Klientų konsultacijos el. paštu:

info@prasom.lt

 

Saugus pirkimas

Jūsų asmeniniai duomenys yra saugūs, nes yra perduodami naudojant SSL šifravimo technologiją.

Visa Jus dominanti informacija

Į ką atsižvelgti perkant GPS navigaciją?

   GPS navigacija – ne tik naudingas įrankis, bet ir tikras išsigelbėjimas. Visai nesvarbu, ar galvoje kirba mintis apie atostogas romantiškojoje Prancūzijoje, ar vykstama darbo reikalais į kitą miestą, balsas iš ekrano neleidžia pasiklysti. Bet visgi pirmiausia reikia atsakyti į klausimą, kaip Pasirinkti GPS.

   Iš pradžių reikėtų atsižvelgti į GPS ilgaamžiškumą/atsparumą. Kitaip nei vadinamieji smarphone‘ai, navigacinės sistemos dažniausiai nėra tokios jautrios vandeniui. Šis perspėjimas labiausiai tinka mąstantiems, ar pirkti telefoną su GPS, ar atskirą prietaisą.

   Dar vienas svarbus aspektas – baterijos tarnavimo laikas. Kai kurie įrenginiai suderinami ir su AA tipo baterijomis, ir su akumuliatoriumi. Na, o jeigu ieškote tiesiog darbinio arkliuko, turbūt bus svarbiausia, kad GPS gali būti prijungiama į automobilyje esančio cigarečių pridegiklio jungtį.

   Navigacinės sistemos pasirinkimas priklauso ir nuo konkrečių pomėgių. Štai bėgikams įdomus ne tik maršrutas, bet ir greičio, atstumo rodmenys – taip galima ne tik stebėti savo rezultatus, bet ir pasipuikuoti jais prieš draugus.

Į ką atsižvelgti perkant GPS navigaciją?

   Pereinant prie „paprastų“ žmonių, navigaciją naudojančių automobiliuose, reikėtų patarti pagalvoti, kur planuojama vykti. Kai kuriuose pigesniuose prietaisuose būna tik Lietuvos žemėlapiai. Tokiu atveju papildomų žemėlapių įrašymas ir kainuos papildomai. Žinoma, kai kada tai visai geras sprendimas (ypač jei neprisimenate, kada paskutinį kartą lankėtės kitoje šalyje).

Visus GPS navigatoriu pasiūlymus rasite paspaude čia.

Reikia pagalbos renkantis? Skambinkite tel +370 666 11188 - mes Jums padėsime!