DĖMESIO!! šio mėnesio nuolaidos kodas "PRISTATYMAS" vesti be kabučių (suteiks 2 nuolaidą prekių pristatymui).

Norime užtikrinti sklandų svetainės darbą, todėl šioje svetainėje yra naudojami slapukai. Tęsdami naršymą Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Pakeisti šį sprendimą ar kitaip apriboti slapukų naudojimą galite pakeisdami naršyklės nustatymus.

Paslėpti žinutę

Informacija: Darbo dienomis 8.00 - 20.00 val.

8-666 11 188

Pagalba vartotojams

Klientų konsultacijos telefonu:

Darbo dienomis 8.00 - 20.00 val.

8-666 11 188

Klientų konsultacijos el. paštu:

info@prasom.lt

 

Saugus pirkimas

Jūsų asmeniniai duomenys yra saugūs, nes yra perduodami naudojant SSL šifravimo technologiją.

Visa Jus dominanti informacija

Norint garbanotų plaukų: kaip pasirinkti tinkamo dydžio žnyplės?

   Merginos kaip chameleonai – mėgsta keistis ir kiekvieną kart stebinti. Vienas iš paprasčiausių būdų pakeisti įvaizdį – pakeisti šukuoseną, pavyzdžiui, susigarbanoti plaukus retro stiliaus didelėmis garbanomis. Arba suteikti sau šelmišką smulkių garbanėlių šukuoseną. Yra daugybė būdų sugarbanoti plaukus, tačiau tiesių plaukų šeimininkės pripažįsta – greičiausias ir patikimiausias būdas naudoti plaukų žnyples.

Norint garbanotų plaukų: kaip pasirinkti tinkamo dydžio žnyplės?

   Plaukų garbanojimo žnyplės yra skirtingos ir pagrindinis pasirinkimo kriterijus – plaukų ilgis, tiesumas ir norimų garbanų dydis(smulkios ar stambios). Taigi, kokių garbanėlių pageidaujate ir kokio dydžio žnyplių joms sukurti reikia?

   Storos, spiralinės garbanos ir garbanėlės. Reikalingos mažos, nedidelio diametro plaukų žnyplės (apie 1,3 – 1,8cm). Tokios žnyplės tinka tiek ilgiems, tiek trumpiems plaukams.

   2,5 cm diametro plaukų žnyplės sukuria spiralines garbanas vidutiniams ir ilgiems plaukams.

   Norint laisvai krentančių, stambių garbanų, reiktų rinktis didesnes, apie 5cm diametro plaukų modeliavimo žnyples. Jos puikiai tinka garbanoti ilgus plaukus bei subanguoti ar užriesti trumpų plaukų galiukus.

   Norite lengvų bangų, kaip Taylor Swift? Naudokite dvigubas arba trigubas žnyples.

   Bendra taisyklė: plaukų žnyplių dydis tiesiogiai įtakoja garbanų dydį. Pavyzdžiui, mažo diametro žnyplės yra puikus įrankis sugarbanoti mažomis, tankiomis garbanėlėmis, tuo tarpu didelio diametro žnyplės padeda sukurti dideles, lengvai krentančias bangas.

 

Norint garbanotų plaukų

Visus mūsu pasiūlymus rasite paspaude čia.

Reikia pagalbos renkantis? Skambinkite tel +370 666 11188 - mes Jums padėsime!