DĖMESIO!! šio mėnesio nuolaidos kodas "PRISTATYMAS" vesti be kabučių (suteiks 2 nuolaidą prekių pristatymui).

Norime užtikrinti sklandų svetainės darbą, todėl šioje svetainėje yra naudojami slapukai. Tęsdami naršymą Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Pakeisti šį sprendimą ar kitaip apriboti slapukų naudojimą galite pakeisdami naršyklės nustatymus.

Paslėpti žinutę

Informacija: Darbo dienomis 8.00 - 20.00 val.

8-666 11 188

Pagalba vartotojams

Klientų konsultacijos telefonu:

Darbo dienomis 8.00 - 20.00 val.

8-666 11 188

Klientų konsultacijos el. paštu:

info@prasom.lt

 

Saugus pirkimas

Jūsų asmeniniai duomenys yra saugūs, nes yra perduodami naudojant SSL šifravimo technologiją.

Visa Jus dominanti informacija

MP3 grotuvų pasirinkimas

   Renkantis MP3 grotuvą reikia atsižvelgti į keletą kriterijų, kad gaminys ne tik nenuviltų, bet ir patenkintų visus poreikius.

   Ko gero, vienas pirmųjų dėmesio objektų – talpa. Ji matuojama megabaitais ir gigabaitais, tačiau nesunku išsireikšti ir visiems suprantamesne kalba – 512 mb-1 Gb atitinka maždaug 200 dainų. Anksčiau turėti MP3 grotuvą su tokia talpa buvo visai „kieta“. Na, o šiuo metu nelabai stebina ir kelios dešimtys gigabaitų. Taip, laikai keičiasi…

   Dar vienas svarbus aspektas – valdymas. Reikėtų pasidomėti, ar dainų pasirinkimas ir panašios funkcijos neatims pernelyg daug laiko ir ar nepareikalaus didelio dėmesio. Juk prietaisas perkamas patogiam naudojimui.

   Jei dar neaišku, kokį MP3 grotuvą griebti iš parduotuvės lentynos, derėtų apsvarstyti, kokios komplektacijos norėtumėte. Nors dažniausiai į komplektaciją įeina ausinės, paprastai jos nepasižymi ypatinga kokybe. Be to, jei galvojate, kad MP3 bus naudojamas vairuojant, nepamirškite automobilinio įkroviklio.

   Prieš įsigyjant turite pagalvoti ir apie mobilumą. Pavyzdžiui, žmonėms, propaguojantiems aktyvų gyvenimo būdą, bene geriausias pasirinkimas – mažas, kompaktiškas MP3 grotuvas, telpantis į sportinio švarko kišenę.

   Ir paskutinis patarimas – pamąstykite, ko jums iš tiesų reikia. Svajojate apie 20 Gb talpos įrenginį, nors kompiuteryje turite vos porą šimtų dainų? Gal ir per griežtai nuskambės, tačiau tai būtų juokingas pasirinkimas. Žinoma, egzistuoja ir atvirkštinis variantas, kuris reiškia, jog tai, kas pigu, ne visada atitinka lūkesčius.

MP3 grotuvų pasirinkimas

Visus grotuvų pasiūlymus galite rasti paspaude ant šios nuorodos.

Reikia pagalbos renkantis? Skambinkite tel +370 666 11188 - mes Jums padėsime!