DĖMESIO!! šio mėnesio nuolaidos kodas "PRISTATYMAS" vesti be kabučių (suteiks 2 nuolaidą prekių pristatymui).

Norime užtikrinti sklandų svetainės darbą, todėl šioje svetainėje yra naudojami slapukai. Tęsdami naršymą Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Pakeisti šį sprendimą ar kitaip apriboti slapukų naudojimą galite pakeisdami naršyklės nustatymus.

Paslėpti žinutę

Informacija: Darbo dienomis 8.00 - 20.00 val.

8-666 11 188

Pagalba vartotojams

Klientų konsultacijos telefonu:

Darbo dienomis 8.00 - 20.00 val.

8-666 11 188

Klientų konsultacijos el. paštu:

info@prasom.lt

 

Saugus pirkimas

Jūsų asmeniniai duomenys yra saugūs, nes yra perduodami naudojant SSL šifravimo technologiją.

Visa Jus dominanti informacija

„Liebherr“ šaldytuvai – kokybės ženklas Nr. 1

  Liebherr šaldytuvai

 „Liebherr“ – vieni garsiausių pasaulyje gamintojų, sukūrę stiprų prekinį ženklą ir geriausiai žinomi savo kuriamais šaldytuvais. Tai šeimos verslas, kurį dar 1949 metais įkūrė vokietis Hansas Liebherris. Įmonė pirmiausia kūrė mobilius, lengvai surenkamus ir santykinai nebrangius statybinius kranus – tai ir buvo bendrovės klestėjimo pamatas ir akstinas plėsti gamybą. 

   Šiandien „Liebherr“ – viena iš pirmaujančių statybų pramonės ir buitinės technikos gamintojų, turinti per 38 tūkst. darbuotojų ir valdanti daugiau nei 130 kompanijų visuose žemynuose. Tarp įmonių grupės gaminių – statybiniai kranai, mobiliosios statybų pramonei skirtos mašinos, uostų įranga, transporto sistemos, aviacinė technika, buitinė technika ir kt. Kiekvienas „Liebherr“ kurtas gaminys atitinka aukščiausius kokybės standartus ir tiek statybinei, tiek buitinei technikai keliamus reikalavimus. 

   „Liebherr“ šaldytuvai garsėja konceptualumu, moderniu dizainu ir puikiai vartotojų poreikius atitinkančiais sprendimais. Atidžiau panagrinėjus „Liebherr“ šaldytuvus matyti, kad juos kuriant apgalvota kiekviena, net ir pati menkiausia detalė. Šaldytuvų ir šaldiklių asortimentas yra ypač gausus – gaminami nešiojamieji, kombinuotieji šaldytuvai ir šaldikliai, šaldikliai atidaromu viršumi – dėžės, specialūs vitrininiai šaldytuvai laikyti maistui ar gėrimams, speciali įranga vynui laikyti ir atšaldyti, pramoniniai, maisto gamybai skirti šaldytuvai bei šaldikliai ir kt. „Liebherr“ buitinė technika – tai kokybės simbolis ne tik Senajame Žemyne, bet ir už jo ribų. Kasdien iš „Liebherr“ šaldytuvų gamyklos iškeliauja per 7000 įvairių prietaisų. Taip pat šis prekės ženklas ypatingas modelių gausa – jų gaminama per kelis šimtus, taigi kiekvienas gali išsirinkti tai, kas jam labiausiai patinka. Šaldytuvuose gausu funkcijų ir universalių priedų, o savo ypatingu dizainu „Liebherr“ šaldytuvai lenkia daugelio kitų prekės ženklų gaminius. 

10 priežasčių, kodėl verta rinktis „Liebherr“: 

   1. „Liebherr“ šaldytuvai kuriami jau daugiau nei 50 metų – per pusę amžiaus buvo pritaikyti patys pažangiausi technologiniai sprendimai. 

   2. Gamyboje naudojamos aukščiausios kokybės, saugios vartotojams medžiagos, visi gaminiai turi tarptautinius kokybės sertifikatus. 

   3. „Liebherr“ yra socialiai atsakinga įmonė, ypač daug dėmesio skirianti ekologijai ir resursų taupymui.

   4. Įmonė nuolat gauna apdovanojimus už energiją taupančių šaldytuvų ir šaldiklių kūrimą. 

   5. Šaldytuvuose naudojamas aukštos kokybės LED apšvietimas, bendrą energijos suvartojimą sumažinantis dar bent 30 proc. 

   6. Parenkami labai kokybiški šaldomieji komponentai, tad buitinė technika tarnauja metų metus be sustojimo – tai ypač aktualu komerciniame sektoriuje.

   7. Visi prietaisai pritaikyti intensyviam naudojimui, todėl išlaiko ir labai dideles apkrovas. 

   8. „Liebherr“ ypač paiso higienos, todėl kiekvienas šaldytuvas ir šaldiklis dėl unikalių, kitiems gamintojams nebūdingų sprendimų yra ypač lengvai išvalomas. 

   9. Šaldytuvai pasižymi maksimalia talpa ir kompaktišku dizainu, kur tinkamai sumontuota kiekviena lentynėlė ir kiekvienas stalčiukas. 

   10. Santykinai nedidelė šaldytuvų kaina ir mažos eksploatacinės išlaidos. 

   Buitinės „Liebherr“ technikos gamyba šiandien daugiausia sutelkta Šveicarijoje – ypač išsivysčiusioje ir ekonomiškai stabilioje valstybėje. Gamintojai teigia galintys patenkinti visų poreikius, nes gamina visų rūšių šaldymo įrangą. Visi prekės ženklo šaldytuvai yra minimum A+ energijos efektyvumo klasės, taigi yra draugiški aplinkai ir padeda sutaupyti elektros energijos. Daugelyje šaldiklių įmontuota „Frost free“ technologija – tai reiškia, kad šaldytuve sumontuoto šaldiklio niekada nereikia atitirpinti, o šaldytuvo – išjungti. 

   Apdovanojimų sulaukė du integruojami šaldytuvai

 Pernai du „Liebherr“ šaldytuvai gavo „Red dot“ dizaino apdovanojimus: tai šaldytuvas „Liebherr ICBP 3256“ ir „Liebherr IKBP 3554“. Šie du į buitinę techniką integruojami prietaisai pasižymi kaip taupiausi – jie yra A+++ efektyvumo klasės. Ypač daug dėmesio kuriant šiuos šaldytuvus buvo skirta būtent šiam aspektui ir komfortui, kurį jaučia kiekvienas, įsigijęs neįtikėtinai kokybišką šaldytuvą.

   Šiemet „Red dot“ apdovanojimų sulaukė taip pat du naujieji „Liebherr“ šaldytuvai su šaldikliais: tai išskirtinio dizaino juodo plieno šaldytuvas „Liebherr CBNPbs 3756“ ir į buitinę techniką integruojamas didelis dvipusis šaldytuvas „Liebherr SBS 70I4“. Pastarasis gaminys yra su „BioFresh“ lentynėlėmis, kad maistas šviežias išliktų dar ilgiau, „No Frost“ sistema su stalčiuku, kuriame gaminamas ledas ir produktus atšaldyti galima kur kas greičiau.

 „Red dot“ dizaino apdovanojimai – tai vienas iš prestižiškiausių tarptautinių dizaino konkursų. Nugalėtojus jame renka kompetentinga žiuri, kuri ypač daug dėmesio kreipia į kūrybiškumą, naujoves ir gaminių kokybę. 

   Svarstote kaip išsirinkti geriausią šaldytuvą? Pasinaudokite mūsų šaldytuvo pirkimo gidu.

Liebherr šaldikliai ir šaldytuvai

Visus LIEBHERR šaldytuvų pasiūlymus rasite paspaude ant šios nuorodos.