DĖMESIO!! šio mėnesio nuolaidos kodas "PRISTATYMAS" vesti be kabučių (suteiks 2 nuolaidą prekių pristatymui).

Norime užtikrinti sklandų svetainės darbą, todėl šioje svetainėje yra naudojami slapukai. Tęsdami naršymą Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Pakeisti šį sprendimą ar kitaip apriboti slapukų naudojimą galite pakeisdami naršyklės nustatymus.

Paslėpti žinutę

Informacija: Darbo dienomis 8.00 - 20.00 val.

8-666 11 188

Pagalba vartotojams

Klientų konsultacijos telefonu:

Darbo dienomis 8.00 - 20.00 val.

8-666 11 188

Klientų konsultacijos el. paštu:

info@prasom.lt

 

Saugus pirkimas

Jūsų asmeniniai duomenys yra saugūs, nes yra perduodami naudojant SSL šifravimo technologiją.

Visa Jus dominanti informacija

LED ar LCD monitorius?

   Klausimas, kaip išsirinkti monitorių, kai kuriems žmonėms skamba kaip visiška mįslė. Aišku tik kas yra įstrižainė, tačiau visa kita primena posakį „kuo toliau į mišką, tuo daugiau medžių“. Bene labiausiai ramybės neduodantis klausimas susijęs su tam tikromis raidžių kombinacijomis – LCD ir LED. Renkantis monitorių svarbu žinoti, kokios tai technologijos ir kuo jos skiriasi. Apie viską po truputį…

   LCD reiškia „skystųjų kristalų ekranas“. Jį sudaro pora stiklinių plokščių ir tarp jų esantis skyriklis. Prieš plokštes yra speciali plėvelė, nukreipianti vaizdą į vieną pusę. LED skiriasi tik viena raide, o už trumpinio slepiasi šviesos diodų apšvietimas.

   O dabar prie konkretesnių objektų. LED technologija turi šiokį tokį pliusiuką – LED monitoriai yra naujesni, todėl egzistuoja tikimybė, kad įrenginys turės žaidimo režimą (pastarasis randamas ir LCD, tačiau tik brangesniuose).

LED ar LCD monitorius?

   Turbūt kiekvienam vartotojui svarbu ilgaamžiškumas. LCD technologija šiuo atveju vertinama teigiamai. Deja, apie LED nelabai ką galima pasakyti, kadangi nėra pakankamai informacijos. Visgi manoma, kad ilgaamžiškumo požymiai taip pat bus priimtini.

   Jei ieškote aukščiausios kokybės monitoriaus, tuomet reikia pasakyti, jog LED ir LCD kovoja kaip lygiaverčiai varžovai, tik pastarasis pigesnis. Ką rinktis – klausimas nelengvas. Modernumo šalininkai turbūt nedvejodami pirks LED, o konservatoriai nuspręs pasikliauti LCD. Rodos, tik viena raidelė skiriasi, o tiek daug apie ką pagalvoti...

Visus monitoris rasite paspaude čia.

Reikia pagalbos renkantis? Skambinkite tel +370 666 11188 - mes Jums padėsime!