DĖMESIO!! šio mėnesio nuolaidos kodas "PRISTATYMAS" vesti be kabučių (suteiks 2 nuolaidą prekių pristatymui).

Norime užtikrinti sklandų svetainės darbą, todėl šioje svetainėje yra naudojami slapukai. Tęsdami naršymą Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Pakeisti šį sprendimą ar kitaip apriboti slapukų naudojimą galite pakeisdami naršyklės nustatymus.

Paslėpti žinutę

Informacija: Darbo dienomis 8.00 - 20.00 val.

8-666 11 188

Pagalba vartotojams

Klientų konsultacijos telefonu:

Darbo dienomis 8.00 - 20.00 val.

8-666 11 188

Klientų konsultacijos el. paštu:

info@prasom.lt

 

Saugus pirkimas

Jūsų asmeniniai duomenys yra saugūs, nes yra perduodami naudojant SSL šifravimo technologiją.

Visa Jus dominanti informacija

Koks turi būti geras dulkių siurblys?

   Turėti siurblį namuose iš esmės yra privaloma kiekvienam. Paprasta šluota tikrai taip nepasirūpins Jūsų namų grindimis ir kilimais kaip geras dulkių siurblys. Tačiau perkant dulkių siurblį suprantama, jog tai sunkus pasirinkimas. Į kokius klausimus atsakyti ir į ką atkreipti dėmesį renkantis?

   Visų pirma, Jums reikia atsakyti į pagrindinį klausimą – kokio siurblio norite – plaunamojo ar sausojo valymo? Jeigu esate itin kruopštus žmogus, galintis tvarkyti įvairiausias smulkmenas ir prie siurblio valymo praleisti ganėtinai ilgą tarpą, tuomet Jums galima rinktis plaunamąjį siurblį.

   Štai sausojo valymo siurblys nereikalaus tiek daug priežiūros – jo nereikės valyti, o pakeisti dulkių maišus yra labai paprasta procedūra. Taigi, tokio tipo siurblys yra žymiai paprastesnis naudoti.

   Vis dėl to, tai nėra vienintelis dalykas, galėsiantis įtakoti Jūsų pasirinkimą. Taip pat reikėtų atsižvelgti į siurblio galią. Mat pirkti ypatingai galingo siurblio neverta, kadangi jis gali gadinti Jūsų namų kiliminę dangą ir naudoti ypatingai daug elektros energijos. Kur kas svarbesnis rodmuo yra įsiurbimo galingumas.

   Jeigu Jūsų namuose yra minkštų baldų, kuriuos būtų pravartų išvalyti su dulkių siurbliu, o taip pat nestokojate ir kilimų, Jums greičiausiai reikėtų rinktis siurblį, kurio įsiurbimo galingumas siektų nors 300 aeroWt. Paprastam 2-3 kambarių butukui pakaks siurblio, kurio įsiurbimo galingumas sieks nors 250aeroWt.

   Užduokite sau klausimą ar Jums svarbus švarus oras? Jeigu taip ir tik taip, tuomet Jums būtų pravartų rinktis siurblį, su patvaresniu ir mažiau dulkių praleidžiančiu filtru. Pastarasis orą išvalo ypatingai kokybiškai, taigi galėsite džiaugtis švariausiu oru, kokį tik galite gauti kambarį išsiurbę dulkių siurbliu.

   Taigi, dulkių siurblys – įrankis, be kurio išgyventi gali būti sunku, tačiau pasirinkti jį greičiausiai bus dar sunkiau. Visgi padarius tinkamą pasirinkimą gailėtis greičiausiai neteks ir lygiai taip pat galėsite džiaugtis puikia bei neįtikėtinai švaria namų atmosfera.

Koks turi būti geras dulkių siurblys?

Visus dulkių siurblius rasite čia.

Reikia pagalbos renkantis? Skambinkite tel +370 666 11188 - mes Jums padėsime!