DĖMESIO!! šio mėnesio nuolaidos kodas "PRISTATYMAS" vesti be kabučių (suteiks 2 nuolaidą prekių pristatymui).

Norime užtikrinti sklandų svetainės darbą, todėl šioje svetainėje yra naudojami slapukai. Tęsdami naršymą Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Pakeisti šį sprendimą ar kitaip apriboti slapukų naudojimą galite pakeisdami naršyklės nustatymus.

Paslėpti žinutę

Informacija: Darbo dienomis 8.00 - 20.00 val.

8-666 11 188

Pagalba vartotojams

Klientų konsultacijos telefonu:

Darbo dienomis 8.00 - 20.00 val.

8-666 11 188

Klientų konsultacijos el. paštu:

info@prasom.lt

 

Saugus pirkimas

Jūsų asmeniniai duomenys yra saugūs, nes yra perduodami naudojant SSL šifravimo technologiją.

Visa Jus dominanti informacija

Kaip pasirinkti skalbimo mašiną?

   Retas iš mūsų šiandien gali įsivaizduoti savo gyvenimą be skalbimo mašinos. Rūbus daugelis iš mūsų skalbia jei ne kasdien kasdien, tai bent kartą per saviatę. Taigi rūbų skalbimas rankomis truktų tikrai ilgą laiko tarpą. Štai skalbimo mašina – įrankis, pasaulį išvydęs vos prieš kelis dešimtmečius ir nuo to laiko gelbėjęs kiekvieną namų šeimininkę. Taigi – kaip pasirinkti tinkamą skalbimo mašiną?

   Na, visų pirma tai reikėtų atkreipti dėmesį į siūlomas papildomas funkcijas. Kai kurios skalbyklės turi lietimui jautrius ekranus, leidžia programuoti ciklus bei atlikti kitokius veiksmus. Nuoširdžiai įvertinkite ar Jums reikalingos papildomos funkcijos, nes paprastai tokie privalumai kainuoja papildomus 200-400 litų.

   Kitas dalykas, į kurį būtinai reikėtų atkreipti dėmesį, tai energijos taupymo koeficientas. Niekam nepaslaptis, kad skalbimo mašinos sunaudoja ganėtinai daug elektros energijos, todėl jomis dažniausiai yra naudojamasi naktį. Vis tik, jei dar labiau norite sutaupyti lėšas, kurias išleistumėte elektros energijai, rinkitės tokią mašiną, kuri jos naudotų kuo mažiau ( A++, A+++ klasės).

Kaip pasirinkti skalbimo mašiną?

   Atkreipkite dėmesį ir į jos dydį. Pačios didžiausios skalbimo mašinos išskalbs daugybę rūbų, tačiau tai aktualu tik mažus vaikus turintiems arba didelėms šeimoms. Jei skalbiate ne pilną skalbimo mašiną - ji sunaudos tikrai per daug vandens. Natūraliai kyla klausimas – kam švaistyti pinigus vandeniui, kai galite efektyviai skalbti rūbus su mažesniu vandens kiekiu?

   Taip pat Jus gali sudominti ir laikmačio funkcija. Kaip jau minėjome, naktį elektros energija yra pigesnė, todėl naudodami skalbimo mašiną naktimis galėsite sutaupyti šiek tiek pinigų. Deja, dažnas iš mūsų užmiega prieš 22-23val, o keltis vien tik tam, kad įjungti skalbimo mašiną neatrodo labai patogu. Štai įsigiję skalbyklę su laikmačiu, galėsite užprogramuoti skalbimą nakčiai, ramiai miegoti ir ryte džiaugtis švariais rūbais.

  Taigi štai keletas patarimų, kurie turėtų Jums padėti. Savaime aišku, yra ir kitų faktorių į kuriuos galite atsižvelgti rinkdamiesi skalbyklę, tačiau šie, išvardinti iš esmės yra pagrindiniai. Linkime, kad įsigytumėte tokią skalbimo mašiną, kuri Jums tarnautų ilgai ir svarbiausia, kokybiškai.

Visas skalbimo mašinos rasite čia.

Reikia pagalbos renkantis? Skambinkite tel +370 666 11188 - mes Jums padėsime!