DĖMESIO!! šio mėnesio nuolaidos kodas "PRISTATYMAS" vesti be kabučių (suteiks 2 nuolaidą prekių pristatymui).

Norime užtikrinti sklandų svetainės darbą, todėl šioje svetainėje yra naudojami slapukai. Tęsdami naršymą Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Pakeisti šį sprendimą ar kitaip apriboti slapukų naudojimą galite pakeisdami naršyklės nustatymus.

Paslėpti žinutę

Informacija: Darbo dienomis 8.00 - 20.00 val.

8-666 11 188

Pagalba vartotojams

Klientų konsultacijos telefonu:

Darbo dienomis 8.00 - 20.00 val.

8-666 11 188

Klientų konsultacijos el. paštu:

info@prasom.lt

 

Saugus pirkimas

Jūsų asmeniniai duomenys yra saugūs, nes yra perduodami naudojant SSL šifravimo technologiją.

Visa Jus dominanti informacija

Kaip pasirinkti kompiuterį: nešiojamas ar stacionarus?

   Kompiuterio pasirinkimas – atsakingas procesas, kadangi prietaiso patogumas tiesiogiai siejasi ir su darbo komfortu. Egzistuoja pačių įvairiausių gamintojų, skirtingų techninių duomenų, nevienodo dizaino kompiuterių. Vienas svarbiausių klausimų – ar rinktis stacionarų, ar nešiojamąjį.

   Nešiojamieji kompiuteriai dėl savo mobilumo pasižymi dideliu pranašumu prieš stacionarius. Taigi, jūsų dokumentai visada su jumis (kai tik to reikia). Kompiuterį galima pasiimti į kelionę, pasidėti kavinėje ant stalo ir atlikti reikiamus darbus, neštis į universitetą ir pan.

   Vis dėlto staliniai kompiuteriai irgi turi privalumų. Aišku, į krepšį tokį įsidėjęs kelionėn nesileisi, bet yra sričių, kur pranašumas prieš vadinamuosius loptopus matomas aiškiai. Nors pastarųjų kainos jau senokai nukritusios, o efektyvumas ženkliai padidėjęs, stacionarūs (arba, kaip buvo pavadinta, staliniai) dažniausiai išsaugo geresnį kainos-našumo santykį. Be to, technologijos vietoje nestovi. Tai reiškia, kad ne visi procesoriai primena nemenko dydžio dėžes, o kai kuriais atvejais viskas sudėta tiesiog į vieną korpusą.

Kaip pasirinkti kompiuterį: nešiojamas ar stacionarus?

   Būtina paminėti, jog staliniai kompiuteriai pasižymi didesnėmis individualizavimo galimybėmis. Sakykime, darbo reikmėms įsigijus nešiojamąjį su mažu ekranu ir pajutus, kad patogumas netenkina, didesnės įstrižainės monitoriaus nėra kaip pasirinkti. Jei naudojant mažą ekraną pavargsta akys, tai stacionariam kompiuteriui tuo tarpu galima pasirinkti tokio dydžio monitorių, kokio pageidaujama.

   Tikriausiai kiek subjektyvi nuomonė, tačiau daugeliu atvejų dėl savo mobilumo pranašesni yra nešiojamieji. Žinoma, jei finansai leidžia, galima biure ar namuose turėti stacionarų, o kitoms reikmėms pasikliauti nešiojamuoju.

Reikia pagalbos renkantis? Skambinkite tel +370 666 11188 - mes Jums padėsime!