DĖMESIO!! šio mėnesio nuolaidos kodas "PRISTATYMAS" vesti be kabučių (suteiks 2 nuolaidą prekių pristatymui).

Norime užtikrinti sklandų svetainės darbą, todėl šioje svetainėje yra naudojami slapukai. Tęsdami naršymą Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Pakeisti šį sprendimą ar kitaip apriboti slapukų naudojimą galite pakeisdami naršyklės nustatymus.

Paslėpti žinutę

Informacija: Darbo dienomis 8.00 - 20.00 val.

8-666 11 188

Pagalba vartotojams

Klientų konsultacijos telefonu:

Darbo dienomis 8.00 - 20.00 val.

8-666 11 188

Klientų konsultacijos el. paštu:

info@prasom.lt

 

Saugus pirkimas

Jūsų asmeniniai duomenys yra saugūs, nes yra perduodami naudojant SSL šifravimo technologiją.

Visa Jus dominanti informacija

Kaip pasirinkti fotorėmelį?

   Foto rėmelis – labai graži šiandienos naujovė, nuo paprastų rėmelių išsiskirianti tuo, jog Jūsų namų interjerą gali padaryti nepalyginamai modernesniu. Dėl šios priežasties aptarsime įvairiausias foto rėmelių funkcijas, kurios galėtų vienaip ar kitaip įtakoti Jūsų pasirinkimą.

   Visų pirma, tai rinkitės tokį foto rėmelį, kuris nors minimaliai atitiktų Jūsų fotoaparato specifikacijas.

   Foto rėmelio ekranas turėtų palaikyti nors 800x600 rezoliuciją, būti ~8 colių įstrižainės. Taip pat patartina, kad foto rėmelis galėtų atvaizduoti tiek panoramines tiek portretines nuotraukas.

   Ar Jums svarbus suderinamumas? Į kai kuriuos foto rėmelius nuotraukos yra keliamos interneto pagalba, kiti naudoja atminties korteles tam, kad talpintų nuotraukas, o į kai kuriuos rėmelius nuotraukas galima įkelti tiesiog iš kompiuterio. Jūsų užduotis yra pasirinkti, koks nuotraukų kėlimo būdas Jums priimtiniausias.

   Apsispręskite ar Jums reikia papildomų funkcijų? Kai kurie foto rėmeliai pasižymi tokiomis opcijomis kaip bevielis pultelis, laikrodis, laikmatis, netgi muzikos grotuvas. Savaime aišku, už tai gali tekti sumokėti papildomą pinigų sumą, tačiau jeigu manote, kad tokias foto rėmelio galimybės galėsite efektyviai išnaudoti ir jos Jums gali būti reikalingos, greičiausiai verta investuoti papildomas kelias dešimtis litų dėl šių funkcijų.

   Sužinokite, kokius nuotraukų formatus naudosite? Kad išvengtumėte painaus nuotraukų formatavimo, pirkite tokį foto rėmelį, kuris palaikytų nuotraukas, kurias daro Jūsų fotoaparatas. Dažniausiai yra naudojami .JPEG, bei .TIFF formatai, taigi, jeigu Jūsų foto rėmelis palaiko šiuos formatus, galite būti užtikrintas, kad be problemų galėsite žiūrėti nuotraukas.

   Na, ir galiausiai nepamirškite, kad jeigu sugalvosite foto rėmelį kabinti ant sienos, pasirūpinkite, jog jis turėtų pakankamai ilgą laidą, kadangi kitu atveju gali tekti „krapštytis“ su prailgintuvais.

   Taigi, foto rėmelis – ateities įrenginys, tačiau ir šiandien jis darosi vis populiaresnis. Svarbu išsirinkti ne tik gražu, tačiau ir tokį rėmelį, kuris pilnai atitiks Jūsų poreikius.

Kaip pasirinkti fotorėmelį?

Visus foto rėmelius rasite čia.

Reikia pagalbos renkantis? Skambinkite tel +370 666 11188 - mes Jums padėsime!