DĖMESIO!! šio mėnesio nuolaidos kodas "PRISTATYMAS" vesti be kabučių (suteiks 2 nuolaidą prekių pristatymui).

Norime užtikrinti sklandų svetainės darbą, todėl šioje svetainėje yra naudojami slapukai. Tęsdami naršymą Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Pakeisti šį sprendimą ar kitaip apriboti slapukų naudojimą galite pakeisdami naršyklės nustatymus.

Paslėpti žinutę

Informacija: Darbo dienomis 8.00 - 20.00 val.

8-666 11 188

Pagalba vartotojams

Klientų konsultacijos telefonu:

Darbo dienomis 8.00 - 20.00 val.

8-666 11 188

Klientų konsultacijos el. paštu:

info@prasom.lt

 

Saugus pirkimas

Jūsų asmeniniai duomenys yra saugūs, nes yra perduodami naudojant SSL šifravimo technologiją.

Visa Jus dominanti informacija

Kaip pasirinkti epiliatorių?

   Kiekviena mergina ir moteris nori džiaugtis lygia ir glotnia oda be plaukelių. Yra daugybė plaukelių šalinimo būdų, vienas iš mėgstamiausių – šalinimas epiliatoriumi. Ypač patogu, kuomet norima ilgalaikio poveikio išvengiant ėjimo į grožio salonus. Tačiau epiliatorių rinkoje visa galybė. Į ką atkreipti dėmesį ir kaip išsirinkti? Pateikiame keletą pagrindinių aspektų, kurie tikimės sudėlios taškus ant „i“.

   1. Renkantis epiliatorių nuspręskite  kuriai kūno daliai jį naudosite. Skirtingi epiliatoriai pritaikyti  skirtingoms kūno dalims arba taip pat būna universalių  epiliatorių. Pavyzdžiui, veido sričiai skirti siauresni, mažiau  „pincetų“ turintys epiliatoriai. Jautrioms kūno vietoms  (intymioms vietoms, pažastims) tinka lėčiau besisukantis  epiliatorius, o mažiau jautrioms(kojoms) - greitesnis epiliatorius.  Jei ketinate naudoti kelioms kūno sritims, geriau rinkitės  universalų su keliais sukimosi greičiais arba įsigykite  epiliatorių rinkinį skirtą įvairioms kūno dalims.  

   2. Pasirinkite „sausą“ arba  „šlapią“ epiliatorių. Šie apibūdinimai nurodo kokia turi  būti epiliuojama oda - sausa, neriebi ar kaip tik sudrėkinta, ką  tik po dušo.  

  3. Apsibrėžkite pinigų sumą, kurią galite leisti sau išleisti epiliatoriui. Epiliatorių kainos  svyruoja nuo maždaug 60 Lt iki 400 Lt, tad žinant savo biudžetą galima susiaurinti paieškos ratą.  

   4. Įvertinkite koks jūsų skausmo  toleravimo lygis. Jei esate jautri skausmui – derėtų rinktis  epiliatorių su skausmą mažinančiu mechanizmu, plaukelių  pakėlimo mechanizmu ir/arba šaldymo pirštine. Kuo labiau esate jautri skausmui, tuo labiau atkreipkite dėmesį į šias funkcijas.   

  5. Išsirinkusios kelis sudominusius  modelius, paieškokite atsiliepimų apie juos lietuviškuose  forumuose, tinklalapiuose, ar užsienio produktų apžvalgų  tinklalapiuose. Paklausinėkite draugių, kokius epiliatorius jos  naudoja ir kokie atsiliepimai, galite paprašyti net pačiupinėti,  pažiūrėti koks epiliatorius maloniau rankoje jaučiasi.  Objektyvūs šaltiniai padės susidaryti aiškesnį vaizdą.

Kaip pasirinkti epiliatorių?

   Epiliatorių perkame ne porai kartų, o keliems metams. Jiems paprastai suteikiama 24 mėn garantija, o merginos džiaugiasi juo 3-4 metus. Tinkamai prižiūrint ir ilgiau. Tad nevertėtų pirkti paskubomis, geriau apgalvokite ir skirkite laiko išsirinkti.

Žiūrėti visus epiliatorių pasiūlymus čia.

Reikia pagalbos renkantis? Skambinkite tel +370 666 11188 - mes Jums padėsime!