DĖMESIO!! šio mėnesio nuolaidos kodas "PRISTATYMAS" vesti be kabučių (suteiks 2 nuolaidą prekių pristatymui).

Norime užtikrinti sklandų svetainės darbą, todėl šioje svetainėje yra naudojami slapukai. Tęsdami naršymą Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Pakeisti šį sprendimą ar kitaip apriboti slapukų naudojimą galite pakeisdami naršyklės nustatymus.

Paslėpti žinutę

Informacija: Darbo dienomis 8.00 - 20.00 val.

8-666 11 188

Pagalba vartotojams

Klientų konsultacijos telefonu:

Darbo dienomis 8.00 - 20.00 val.

8-666 11 188

Klientų konsultacijos el. paštu:

info@prasom.lt

 

Saugus pirkimas

Jūsų asmeniniai duomenys yra saugūs, nes yra perduodami naudojant SSL šifravimo technologiją.

Visa Jus dominanti informacija

Kaip išsirinkti tinkamiausią viryklę?

   Naujos viryklės pirkimas yra tikras iššūkis. Juk tai nemenka investicija, turinti didelę įtaką maisto ruošimui namuose, o tuo pačiu tai interjero detalė. Tad pagrindo svarstymams tikrai yra. Sprendžiant kokia viryklė tiktų jums ir jūsų virtuvei, derėtų atsižvelgti į kelis aspektus, kuriuos aprašysime žemiau.

   Viryklės tipas. Renkantis viryklę reikia pasirinkti ar jums labiausiai tinka pastatoma vientisa viryklė ar įmontuojama kaitlentė ir orkaitė atskirai. Tai priklauso nuo virtuvės dizaino ir išplanavimo. Šuolaikinėms virtuvėms dažniausiai renkamasi įmontuojama virtuvinė tehnika, kuri susilieja su virtuvės baldais.

   Dydis. Viryklės gali būti nuo itin kompaktiškų 50 cm pločio, iki profesionalių siekiančių net 150 cm pločio. Tad renkantis viryklę tiksliai išmatuokite jai skirtą vietą ir atidžiai rinkitės naujos viryklės dydį.

  Kaitlentės valdymas. Renkantis elektrinę viryklę iškyla klausimas kas geriau - valdymas rankenėlėmis ar sensorinis valdymas. Vieningos nuomonės nėra, rinktis galite pagal savo pageidavimą - kas labiau patinka ir tinka.

  Dujinė ar elektrinė? Jei keičiama sena viryklė, dažniausiai tai lengviausias sprendimas, nes pasirenkama tokio pat tipo viryklė. Visgi jei norėtumėte pakeisti dujinę į elektrinę – problemų nekils, nes elektrinę viryklę lengva pajungti. Štai elektrinę pakeisti į dujinę jei į būstą neatvestos reikiamos komunikacijos  – gali būti sudėtinga.

   Spalvinė gama. Viryklės šiuo metu yra skirtingų dizainų ir skirtingų spalvų – baltos, juodos, metalo spalvos ar kitokios ryškios spalvos. Tad perkant viryklę pasirinkite labiausiai prie virtuvės dizaino tinkančią spalvą.

 

Kaip išsirinkti tinkamiausią viryklę?

Visus viryklių pasiūlymus galite pamatyti paspaude čia.

Reikia pagalbos renkantis? Skambinkite tel +370 666 11188 - mes Jums padėsime!