DĖMESIO!! šio mėnesio nuolaidos kodas "PRISTATYMAS" vesti be kabučių (suteiks 2 nuolaidą prekių pristatymui).

Norime užtikrinti sklandų svetainės darbą, todėl šioje svetainėje yra naudojami slapukai. Tęsdami naršymą Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Pakeisti šį sprendimą ar kitaip apriboti slapukų naudojimą galite pakeisdami naršyklės nustatymus.

Paslėpti žinutę

Informacija: Darbo dienomis 8.00 - 20.00 val.

8-666 11 188

Pagalba vartotojams

Klientų konsultacijos telefonu:

Darbo dienomis 8.00 - 20.00 val.

8-666 11 188

Klientų konsultacijos el. paštu:

info@prasom.lt

 

Saugus pirkimas

Jūsų asmeniniai duomenys yra saugūs, nes yra perduodami naudojant SSL šifravimo technologiją.

Visa Jus dominanti informacija

Kad muzika skambėtų kokybiškai - renkamės garso kolonėles

   Muzika daugeliui yra gyvenimo variklis. Ji padeda atsipalaiduoti, pralinksmėti, suteikia daugiau ryžto pokyčiams. Tačiau jei patys klausomės muzikos per ausines ar kompiuterio garsiakalbius, ypatingesne proga, pvz švenčių metu, norisi turėti galimybę leisti kokybišką muziką. O tam reikia pasirinkti tinkamus garsiakalbius.

   Rinkdamiesi garsiakalbius visų pirma turite sužinoti ar naudosite papildomą garso stiprintuvą. Jeigu taip, tai pirmiausiai turite ieškoti tokių kolonėlių, kurios tinkamai veiks su Jūsų turimu garso stiprintuvu.

  Ar klausysite muzikos garsiai? Jeigu žadate muzikos per kolonėles klausytis pakankamai garsiai, būtinai atsižvelkite į tai kokio stiprumo garsą jos skleidžia. Kuo didesnis decibelų skaičius tuo garsiau Jūsų kolonėlės galės leisti muziką.

  Nuspręskite kelių kolonėlių Jums reikia. Jei kolonėles laikysite ganėtinai mažame kambaryje, rekomenduojama pirkti 2.1 arba 2.0 tipo įrangą. Pirmasis skaičius (šiuo atveju 2) reiškia kolonėlių skaičių, o antrasis, žemo dažnio garsiakalbių skaičių. Iš esmės didelio skirtumo tarp 2.1 ir 2.0 nėra, tiesa, daugelis žmonių šiandien mieliau renkasi įrenginius be atskiros žemų dažnių kolonėlės. Beje, verta paminėti faktą, kad paprastai 2.1 tipo kolonėlės būna kompaktiškos, o štai 2.0 - ganėtinai didelės.

Kad muzika skambėtų kokybiškai - renkamės garso kolonėles

  renkamės garso kolonėles

 Dar egzistuoja 5.1 kolonėlių sistema, kurią sudaro 5 satelitai ir 1 žemų dažnių garsiakalbis. Tokią sistemą verta pirkti jei ją žadate naudoti dideliame kambaryje. Taip pat verta žinoti ir tą faktą, kad gera 5.1 audio sistema sukurs ypatingai gerą įspūdį žaidžiant žaidimus, žiūrint filmus, kadangi tinkamai išdėsčius kolonėles, garsas į Jus sklis ši visų pusių.

  Atsižvelkite į medžiagą, iš kurių pagamintos kolonėles. Kaip taisyklė, paprastai patys geriausi ir kokybiškiausią garsą skleidžiantys įrenginiai turi medinį korpusą. Taip yra todėl, kad mediena pasižymi unikaliomis savybėmis dėl kurių iš garsiakalbių išeinantis garsas yra sodresnis ir kokybiškesnis.

   Taigi, rinkdamiesi kolonėles būtinai atsižvelkite į jų galingumą, jų skaičių, patalpą, kurioje naudosite jas, taip pat nepamirškite ir iš kokios medžiagos jos yra pagamintos! Tik teisingai įvertinę šiuos aspektus galėsite pasirinkti tokį gaminį, kuriuo džiaugtis galėsite ilgai ir laimingai.

Visus garso kolonėlių pasiūlymus rasite paspaude čia.

Reikia pagalbos renkantis? Skambinkite tel +370 666 11188 - mes Jums padėsime!