DĖMESIO!! šio mėnesio nuolaidos kodas "PRISTATYMAS" vesti be kabučių (suteiks 2 nuolaidą prekių pristatymui).

Norime užtikrinti sklandų svetainės darbą, todėl šioje svetainėje yra naudojami slapukai. Tęsdami naršymą Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Pakeisti šį sprendimą ar kitaip apriboti slapukų naudojimą galite pakeisdami naršyklės nustatymus.

Paslėpti žinutę

Informacija: Darbo dienomis 8.00 - 20.00 val.

8-666 11 188

Pagalba vartotojams

Klientų konsultacijos telefonu:

Darbo dienomis 8.00 - 20.00 val.

8-666 11 188

Klientų konsultacijos el. paštu:

info@prasom.lt

 

Saugus pirkimas

Jūsų asmeniniai duomenys yra saugūs, nes yra perduodami naudojant SSL šifravimo technologiją.

Visa Jus dominanti informacija

Į ką svarbu atsižvelgti renkantis laidynę?

   Patinka tai ar ne, tačiau visiems tenka karts nuo karto palaikyti rankose laidynę. Statistiškai, šeimininkė praleidžia apie 3 valandas per savaitę prie lyginimo lentos. Priklausomai nuo lyginimo įpročių ir poreikių, renkamasi skirtingi lygintuvai. Kokie jie ir kaip išsirinkti tinkamą?

   Lygintuvai skirstomi į sauso ir garinio lyginimo. Sauso lyginimo yra patys paprasčiausi ir pigiausi lygintuvai, tačiau jau ne tokie populiarūs, dėl nedidelių techninių galimybių bei greito susidėvėjimo. Todėl rinktis rekomenduojama iš garinių laidynių. Yra keli parametrai, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį renkantis: padas, garo srautas ir vandens talpa.

   Laidynės pado medžiaga lemia lyginimo kokybę. Dažniausiai siūlomi lygintuvai su aliuminio, nerūdijančio plieno, įvairių lydinių ir keramikos padu.

Į ką svarbu atsižvelgti renkantis laidynę?

   Aliuminis greitai įkaista ir atvėsta, yra itin lengvas, tačiau nuo sagų ar užtrauktukų greitai susibraižo. Tad tinka retai naudojantiems lygintuvą greitam lyginimui.

   Nerūdijančio plieno padas yra sunkesnis, tad labiau spaudžia audinį ir geriau lygina. Kaista ir vėsta daug lėčiau, tad netinka skubantiems.

   Padai iš lydinių yra tvirti, sunkiai subraižomi ir nelimpa prie audinio. Dažniausiai su šiuo padu būna vidutinės ir aukštesnės klasės lygintuvai.

   Keramikinis padas vertinamas dėl puikaus slydimo per audinį ir apsaugos nuo pridegimo. Tačiau keramika lengvai dūžta.

   Kitas labai svarbus parametras – garo srautas, kuris matuojamas vandens gramais per minutę (g/min.). Kuo didesnis garo srautas, tuo daugiau vandens patenka ant audinio ir jis lengviau išlyginamas. Standartiniu srautu laikoma 40 g/min, tačiau momentinis srautas gali siekti iki 170 g/min. Garas ant audinio patenka per skylutes pade. Čia galioja paprasta taisyklė – kuo daugiau skylučių ir kuo labiau jos pasklidusios, tuo geriau paskirstomas garas ir lengviau lyginti. Papildomos funkcijos, tokios kaip apsauga nuo lašėjimo, garo intensyvumo pasirinkimas taip pat labai svarbios daug lyginantiems.

   Trečias, bet ne ką mažiau svarbus parametras yra vandens talpa. Paskaičiuokite kiek laiko sugaištate lyginimui, koks yra garo srautas ir vandens talpa – taip žinosite kas kiek laiko reikės pildyti vandens talpą lyginant. Jei garo srautas didelis, o talpa maža - dažnai teks pildyti vandens talpą, o tai gali būti itin nepatogu.

   Tad, nors atrodytų laidynė yra paprastas ir smulkus buities prietaisas, tačiau tikrai yra ką apsvarstyti jį renkantis.

laidynė, lygintuvas

Visus laidyniu pasiūlymus matysite paspaude čia.

Reikia pagalbos renkantis? Skambinkite tel +370 666 11188 - mes Jums padėsime!