DĖMESIO!! šio mėnesio nuolaidos kodas "PRISTATYMAS" vesti be kabučių (suteiks 2 nuolaidą prekių pristatymui).

Norime užtikrinti sklandų svetainės darbą, todėl šioje svetainėje yra naudojami slapukai. Tęsdami naršymą Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Pakeisti šį sprendimą ar kitaip apriboti slapukų naudojimą galite pakeisdami naršyklės nustatymus.

Paslėpti žinutę

Informacija: Darbo dienomis 8.00 - 20.00 val.

8-666 11 188

Pagalba vartotojams

Klientų konsultacijos telefonu:

Darbo dienomis 8.00 - 20.00 val.

8-666 11 188

Klientų konsultacijos el. paštu:

info@prasom.lt

 

Saugus pirkimas

Jūsų asmeniniai duomenys yra saugūs, nes yra perduodami naudojant SSL šifravimo technologiją.

Visa Jus dominanti informacija

Gaminame sveikai su mėsmale

   Ar žinai kas sumalta toje dešroje, kurią ką tik įsigijai? Kartais geriau apie tai net negalvoti, o vietoj to susimalti patiems mėsytę kotletukams ar mėsos troškiniui. Arba net tai pačiai dešrai. Ir tai visai paprasta, kuomet turi mėsmalę. O ją išsirinkti nėra sudėtinga.

   Visų pirma, reikia pripažinti, jog yra dvi mėsmalių rūšys:  rankinė ir automatinė. Pripažinkime, jog rankinė mėsmalė savo jau atitarnavo dar mūsų močiučių laikais ir užleiskime rinką elektrinėms mėsmalėms. Su jais mažiau vargo, nėra mechaninio rankenėlės sukimo, nuo kurio vėliau skauda petį, o mėsa sumalama greičiau.

   Jei renkantis kitą prietaisą siūloma rimtai pasvarstyti ar jums reikalingos papildomos funkcijos ir priedai, tai renkantis mėsmalę rekomenduojama imti būtent su priedais. Juk jei susimalėte mėsą, galbūt norėtumėte iš jos pasidaryti šviežios mėsos dešrelių? Priedas tam tikrai praverstų. Papildomi ir skirtingi peiliukai taip pat naudingi, nes leidžia malti įvairią mėsą bei kitus produktus, pvz., daržoves, vaisius ar sūrį. Tam tiesiog reikalingi skirtingi peiliukai.

   Rinkitės mėsmalę, kurią lengva išplauti. Atminkite, jog nuo plastiko yra daug sunkiau pašalinti riebalus, tad mėsmalė su metalo intarpais bus daug lengviau plaunama. Jei plovimas nėra jūsų mėgstamas užsiėmimas, patikrinkite ar nuimamos dalys gali būti plaunamos indaplovėje. Tai itin palengvins tvarkymąsi po mėsos malimo.

Gaminame sveikai su mėsmale

Visus mėsmalių pasiūlymus matysite paspaude čia.

Reikia pagalbos renkantis? Skambinkite tel +370 666 11188 - mes Jums padėsime!