DĖMESIO!! šio mėnesio nuolaidos kodas "PRISTATYMAS" vesti be kabučių (suteiks 2 nuolaidą prekių pristatymui).

Norime užtikrinti sklandų svetainės darbą, todėl šioje svetainėje yra naudojami slapukai. Tęsdami naršymą Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Pakeisti šį sprendimą ar kitaip apriboti slapukų naudojimą galite pakeisdami naršyklės nustatymus.

Paslėpti žinutę

Informacija: Darbo dienomis 8.00 - 20.00 val.

8-666 11 188

Pagalba vartotojams

Klientų konsultacijos telefonu:

Darbo dienomis 8.00 - 20.00 val.

8-666 11 188

Klientų konsultacijos el. paštu:

info@prasom.lt

 

Saugus pirkimas

Jūsų asmeniniai duomenys yra saugūs, nes yra perduodami naudojant SSL šifravimo technologiją.

Visa Jus dominanti informacija

Buitinės technikos gamintojas "CANDY"

   1945-aisiais, kai Italijos dirbtuvėse (Eden Fumagalli gatvėje) Monzoje, garsėjusiose tikslių instrumentų gamyba, dienos šviesą pirmąkart išvydo „Model 50”. Tai buvo vienas iš pirmųjų šalies suklestėjimo stebuklų - pirmoji visiškai itališka skalbimo mašina. Naujoji mašina, išskirtinio Eden Fumagalli talento rezultatas, buvo oficialiai pristatyta 1946-ųjų Milano mugėje.

   Taip atsirado Candy prekės ženklas. Nuo tada jo progresą lydėjo neįtikėtina sėkmė. Kompanijos įkūrėjo sūnūs: Enzo, Niso ir Peppino Fumagalli, pradėjo skalbimo mašinų gamybą. Tai tapo pagrindine ir stipriąja kompanijos gamybinės veiklos sritimi. Nesustodama ties pasiektais tikslais, 1954-aisiais kompanija Candy žengė ryžtingą žingsnį laužydama skalbimo tradicijas ir taip gimė „Bi-Matic” – pirmoji pusiau automatinė skalbimo mašina su centrifuga. Pradėjo veikti pirmoji Candy gamykla užsienyje, Prancūzijoje. Vos po 6 metų skalbimo mašinos tapo visiškai automatinės ir Candy išsiveržė į priekį inovacijų lenktynėse. 

   Skalbimo mašinoms tobulėjant, sudėtingėjant ir „mokantis” taupyti vandenį bei elektros energiją, rinkoje pasirodė „Stipomatic” – pirmoji Candy indaplovė ir taip Candy progresas jau peržengė skalbimo mašinų srities ribas. Daugumos patentų išradėjui Niso Fumagalli buvo suteiktas Genujos universiteto garbės daktaro laipsnis inžinerijos srityje. 70-ieji tapo naujo, kompanijai Candy svarbaus, etapo pradžia - nuspręsta įsigyti kitas itališkas kompanijas, pradedant La Sovrana of Parma (istorinis prekės ženklas gaminimo įrangos sektoriuje) ir Kelvinator Italia (visame pasaulyje garsi šaldytuvų ir šaldiklių gamintoja). Candy taip pat pasiekė susitarimą su Kelvinator America gaminti ir visame pasaulyje prekiauti šio amerikietiško prekės ženklo produkcija. 

   80-ieji buvo paženklinti dar vienu svarbiu proveržiu: suaktyvėjo tarptautinė kompanijos Candy plėtra ir tęsėsi prestižinių Europos kompanijų įsigijimas. 

Trumpa apžvalga: 

1980 m. – Candy įsigyja kompaniją Kelvinator UK ir jos gamyklas Anglijos miestuose Brombore ir Viralyje. 

1985 m. – Į Candy Grupę įsiliejo du sėkmės lydimi itališki prekės ženklai: Zerowatt – skalbimo mašinų ir būgninių džiovyklių gamintojas, ir Gasfire – kompanija, besispecializuojanti montuojamųjų viryklių gamybos srityje. 

1987 m. – Candy įsigyja kompaniją Rosières – vieną iš prestižiškiausių Prancūzijos montuojamųjų viryklių gamintojų. 

1992 m. – Candy įsigyja Mayc – žinomą Ispanijos kompaniją, gaminančią iš viršaus pakraunamas skalbimo mašinas su Otsein prekės ženklu. 

1995 m. – Candy įsigyja kompaniją Iberna, besispecializuojančią šaldymo įrangos gamybos srityje. 

2004 m. – Naujų gaminių kūrimas niekuomet nenutrūksta: išleidžiama naujoji Candy „Aquamatic” skalbimo mašinų serija ir itin modernūs „Biocold Futura” šaldytuvai. 

2004 m. – Hoover pristato skalbimo mašinas „Top Vision” ir 7,5 kg „Nextra”. Nauju lyderiu grindų priežiūros gaminių asortimente tampa modelis „The One”. 

2004 m. – Šanchajuje atidaroma nauja atstovybė Kinijoje. Pardavimų apimtys siekia 945 milijonų eurų. Bendrai pagaminama iki 5,6 milijono vienetų produkcijos. 

   2005 m. – Pirmosios Candy skalbimo mašinos „Model 50” šešiasdešimtosios išleidimo metinės. Naujos gairės produkcijos modernizavimo srityje: naujoji Candy „Activa” skalbimo mašinų serija – tai 60-ties metų patirties rezultatas, pasižymintis pažangiomis technologijomis ir išskirtiniu dėmesiu energijos efektyvumui. Naujieji skalbimo mašinų-džiovyklių modeliai talpina 5+5 kg skalbinių. 

   Hoover žengia į montuojamųjų prietaisų rinką: trys naujos kolekcijos platinamos tik mažmeninio prekybos tinklo ir virtuvės įrangos salonų kanalais. Gariniai valytuvai „Vapormate” išplečia grindų priežiūros prietaisų asortimentą. Įsigyjama kompanija Vesta, veikianti Rusijos mieste Kirove ir gaminanti skalbimo mašinas „Vyatka”. Modernizavus gamybos procesus ir išplėtus asortimentą, Grupė dabar Rusijos pirkėjams siūlo trijų prekės ženklų gaminius: Vyatka, Candy, Hoover su vienas kitą papildančia ir diferencijuota rinkodara. 

   Podborany (Čekijos Respublika) gamyklos pajėgumai dvigubai išaugo, ir ji tapo Grupės vienintele gamykla, išleidžiančia šaldytuvus ir šaldiklius. Nepaisant sudėtingos situacijos ekonomikoje ir rinkose, Grupės apyvarta dar labiau išaugo: pardavimai siekė 1 milijardą eurų, o gamybos apimtis – 6 milijonus vienetų. 

  Candy gamyklų dabar yra visame pasaulyje: Kinijoje, Turkijoje, Dramblio Kaulo Krante, Sirijoje, Nigerijoje, Egipte, Rusijoje... 

   Šiandien kompanija Candy, remdamasi savo ilga ir turtinga patirtimi buitinės technikos sektoriuje, vaidina lyderio vaidmenį tarptautinėje arenoje. Ji visuomet yra pažangiausių technologijų kūrimo priešakyje, visuomet dėmesinga šiuolaikiško vartotojo reikmėms ir jautriai reaguoja į naujus žmonių poreikius.

   Visus CANDY pasiūlymus galite matyti ČIĄ.