DĖMESIO!! šio mėnesio nuolaidos kodas "PRISTATYMAS" vesti be kabučių (suteiks 2 nuolaidą prekių pristatymui).

Norime užtikrinti sklandų svetainės darbą, todėl šioje svetainėje yra naudojami slapukai. Tęsdami naršymą Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Pakeisti šį sprendimą ar kitaip apriboti slapukų naudojimą galite pakeisdami naršyklės nustatymus.

Paslėpti žinutę

Informacija: Darbo dienomis 8.00 - 20.00 val.

8-666 11 188

Pagalba vartotojams

Klientų konsultacijos telefonu:

Darbo dienomis 8.00 - 20.00 val.

8-666 11 188

Klientų konsultacijos el. paštu:

info@prasom.lt

 

Saugus pirkimas

Jūsų asmeniniai duomenys yra saugūs, nes yra perduodami naudojant SSL šifravimo technologiją.

Visa Jus dominanti informacija

Barzdaskutės ir kaip jas pasirinkti?

   Kai kurie urviniai vyrai tai darė. Aleksandras Didysis tai darė ir vertė savo karius taip daryti, kad priešai neturėtų į ką įsikibti mūšio metu. Kiekvienas JAV prezidentas nuo Woodrow Wilson laikų tai darė. Ką darė? Visi jie skutosi barzdą!

   Kiekvienas vyras tam tikru gyvenimo metu nusprendžia ar nori auginti barzdą ar ne. Tie kurie atsisako minties auginti veido plaukus, renkasi priemones jiems šalinti. Variantų daug, tačiau šiais laikais priimtiniausios elektrinės barzdaskutės. Jos būna dviejų rūšių:

   Barzdaskutė su ratukais. Rotacinė barzdaskutė susideda iš dažniausiai 3 judančių apvalių galvučių, kurios pasiekia net sunkiau prieinamas vietas ir susitvarko su ilgesniais plaukais.

Barzdaskutės ir kaip jas pasirinkti?

   Barzdaskutė su tinkleliu. Barzdaskutė susideda iš 1-3 peiliukų uždengtų tinkleliu. Tinklelis saugo nuo tiesioginio odos kontakto su pirmyn ir atgal judančiais peiliukais. Kuo plonesnis tinklelis, tuo švariau ir lygiau nuskutama barzda.

   Abi barzdaskučių rūšys turi modelių tinkančių tiek sausam, tiek drėgnam skutimuisi, tiek itin jautriai odai, tiek storesniems ir tvirtesniems plaukams. Tad į ką atsižvelgti renkantis barzdaskutę?

   Odos tipas. Jei oda itin jautri, rinkitės tik iš barzdaskučių su specialiais priedais ar savybėmis leidžiančiomis nusiskusti nesudirginus odos. Jautrumą mažinti ir odą minkštinti galima specialiomis putomis ar žele, bet tuomet derėtų rinktis barzdaskutę atsparią vandeniui. Tiek barzdaskutė su ratukais, tiek su tinkleliu gali būti pritaikyta jautriai odai ir vadinamam drėgnam skutimuisi.

Pakraunama barzdaskutė. Dažniau keliaujant praverčia pakraunama barzdaskutė, nes, sakykime, gamtoje po festivalio galite nerasti elektros rozetės. Jei tai aktualu, atkreipkite dėmesį į barzdaskutės veikimo laiką po įkrovimo. Jei jūsų barzdos plaukeliai aštresni ir storesni, jai nuskusti reikia daugiau laiko, tad jei barzdaskutė neatlaikytų vieno ilgo skutimosi, būtų nepatogu. Patariama rinktis barzdaskutę su indikatoriumi ar laikrodžiu, parodančiu kiek laiko ji dar galės veikti, taip lengviau žinoti kada laikas pakrauti.

Biudžetas. Išsirinkite kainos rėmus, kiek būtumėte linkę mokėti už barzdaskutę. Tačiau rinkdamiesi įvertinkite ir keičiamų dalių kainą. Peiliukai atšimpa ir juos karts nuo karto reikia keisti. Atkreipkite dėmesį kokia jų kaina. Žema pačios barzdaskutės kaina negarantuoja žemos keičiamų dalių kainos. Tad įvertinkite ar vėliau neatrodys per didelė prabanga keisti peiliukus.

Jausmas rankoje. Barzdaskutės yra įvairių formų ir dydžių, skirtingi išorės dizainai ir medžiagos iš kurių pagaminta ta dalis kurią laikome rankose. Natūralu, jog jos skirtingai jausis laikant rankose. Gali būti nepatogu laikyti, slysti, permaža, perdidelė. Barzdaskutė yra daiktas kurį kiekvieną rytą, o gal ir du kart per dieną laikysite rankose ne vienerius metus. Todėl nebijokite pačiupinėti, pajusti kaip barzdaskutė jaučiasi rankose, ir išsirinkti patogiausią, kuri maloniai prisitaiko prie delno formos.O tuomet pirmyn į el.parduotuvę pirkti šį modelį.

Visas barzdaskutes galite rasti čia.

Reikia pagalbos renkantis? Skambinkite tel +370 666 11188 - mes Jums padėsime!