DĖMESIO!! šio mėnesio nuolaidos kodas "PRISTATYMAS" vesti be kabučių (suteiks 2 nuolaidą prekių pristatymui).

Norime užtikrinti sklandų svetainės darbą, todėl šioje svetainėje yra naudojami slapukai. Tęsdami naršymą Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Pakeisti šį sprendimą ar kitaip apriboti slapukų naudojimą galite pakeisdami naršyklės nustatymus.

Paslėpti žinutę

Informacija: Darbo dienomis 8.00 - 20.00 val.

8-666 11 188

Pagalba vartotojams

Klientų konsultacijos telefonu:

Darbo dienomis 8.00 - 20.00 val.

8-666 11 188

Klientų konsultacijos el. paštu:

info@prasom.lt

 

Saugus pirkimas

Jūsų asmeniniai duomenys yra saugūs, nes yra perduodami naudojant SSL šifravimo technologiją.

Visa Jus dominanti informacija

„Atlant“ šaldytuvai - kokybė ir privalumai

   Šaldytuvai atlant

   Pirmasis šaldytuvas, pavadintas „Minsk-1“, buvo pagamintas Baltarusijoje dar 1962 metais. Nuo šio gaminio ir prasidėjo patikimų, aukštos kokybės „Minsk“ šaldytuvų gamyba. Tai buvo šiuolaikiškų šaldytuvų ištakos. Gamykla metams bėgant keitėsi, tobulėjo, iš „Minsk“ į „Atlant“ pakito ir pavadinimas, tačiau požiūris į klientus ir nepriekaištingą buitinės technikos kokybę liko identiškas. „Atlant“ gamina ir kitą šaldymo įrangą, skalbimo mašinas, virdulius, prekybos įrangą, kompresorius. Šiandien kokybiškus gaminius pasirenka milijonai žmonių visame pasaulyje. 

   Kaip teigia „Atlant“ šaldytuvų oficialusis gamintojas, jų produkcija priklauso tik A +, A arba B klasei pagal energijos suvartojimą. Šaldytuvuose įrengti kompresoriai ir kontrolės sistema, pritaikyta prie Baltarusijos, Rusijos ir kitų NVS šalių elektros srovės įtampos svyravimų. Tai labai svarbu ir Lietuvos, Baltarusijos, Rusijos bei Ukrainos gyventojams. Taigi šaldytuvai „Atlant“ gali būti eksploatuojami labai plačiu įtampos diapazonu – tarp 170 ir 255 V. 

   „Atlant“ šaldytuvų gamyboje plačiai naudojamas akrilnitrilo butadieno stireno kopolimeras (ABS), kuris yra atspari smūgiams ir įbrėžimams medžiaga. IŠ ABS išlietų detalių paviršius yra ypač kokybiškas, šią medžiagą paprasta apdirbti, jos kaina – santykinai neaukšta, o svarbiausia – kad medžiaga yra nekenksminga. Tai labai svarbu, nes šaldytuvas stovi gyvenamosiose patalpose, kur nuolat sukiojasi žmonės. 

   Taip pat gaminant šios markės šaldytuvus naudojama itin ekonomiška ir ekologiška aušinamoji medžiaga R600a. R600a, arba kitaip – izobutanas, yra pati ekonomiškiausia, ekologiška, nesukelianti neigiamo poveikio aplinkai, saugi aušinamoji medžiaga. Izobutanas pasižymi termodinaminėmis savybėmis – būtent tai ir leidžia sumažinti energijos sąnaudas ir skleidžiamo triukšmo lygį, tam tikra prasme pailgina šaldytuvų ilgaamžiškumą. 

   „Atlant“ buitinė technika ypatinga tuo, kad jai suteikiama ne 2-jų kaip įprasta, bet 3-jų metų garantija. Gamintojas Baltarusijoje, NVS šalyse turi kvalifikuotus centrus, kurie pakonsultuoja visais klausimais apie šaldytuvų prijungimą, naudojimąsi jais ir supažindina su kitais su buitinės technikos eksploatavimu susijusiais niuansais. 

   Šie šaldytuvai atitinka aukščiausius kokybės standartus, jų skleidžiamo garso lygis neviršija 38-42 decibelų (panašiais parametrais pasižymi ir kitų Europos gamintojų gaminami šaldytuvai, šaldikliai). Tokį triukšmo lygį galima palyginti 1 metro atstumu girdimu šnabždesiu. Gamintojai pabrėžia ir dar vieną nemažą privalumą: „Atlant“ šaldytuvai veikia ir subtropinio, atogrąžų klimato sąlygomis, kai aplinkos temperatūra yra 38-43 °C ar net aukštesnė. Taigi ši buitinė technika tinka ne tik vėsesnio klimato juostų gyventojams. 

   Ypatingo susidomėjimo sulaukia „Atlant“ šaldytuvai su dvigubu kompresoriumi, todėl kartais jų pristinga ir pastarieji yra gaminami pagal specialius užsakymus. Du kompresoriai prijungiami prie skirtingų kamerų. Tai leidžia vieną iš šaldytuvo dalių (pavyzdžiui, dalį, kur laikomas maistas arba šaldymo kamera) išjungti norint taupyti elektros energiją. Veikiant abiem kompresoriams nepastebėta, kad elektros energijos prietaisas suvartotų daugiau lyginant jį su įprastais, vieną kompresorių turinčiais šaldytuvais. Esant dviem kompresoriams, kamerose dar paprasčiau galima palaikyti skirtingą temperatūrą. 

   Iš analogiškos klasės „Atlant“ šaldytuvai išsiskiria ir savo talpumu. Tų pačių matmenų konkurentų šaldytuvuose maisto telpa kur kas mažiau nei „Atlant“ šaldytuvuose. Minske gaminama buitinė technika plačiai vertinama ir dėl protingai išdėliotų lentynėlių ir skyrių. 

   Dar reikėtų paminėti ir tai, kad visi šio gamintojo šaldytuvai, dar prieš išvežant juos iš gamyklos, yra 100 % testuojami pasitelkus kompiuterines programas. Šaldytuvai į sandėlius pervežami tik tuomet, kai atliekami išsamūs bandymai ir kai prietaisas atitinka charakteristiką. 

Trumpai apie „Atlant“ šaldytuvų funkcijas

   Per pusę amžiaus gamybos technologijos taip ištobulėjo, kad šiandien pasirinkusieji „Atlant“ turi geriausias sąlygas norėdami optimaliai išlaikyti bei išsaugoti maisto produktus. 

   Greito šaldymo režimas (quick-freezing mode) skirtas norint sparčiai užšaldyti didelį kiekį šviežio maisto (nuo 6 iki 20 kg per dieną, priklausomai nuo šaldytuvo modelio). Įjungus šį režimą, temperatūra šaldymo kameroje sumažėja iki -24 °C, taigi maistas užšaldomas ypač sparčiai – tai leidžia išsaugoti jo skonio savybes, visus vitaminus ir maistines medžiagas. 

   „Supercooling“ režimas naudojamas norint šaldymo kameroje greitai atšaldyti gėrimus arba didelį kiekį šviežių produktų. Įjungus šį režimą, vidutinė temperatūra sumažėja iki minimalios galimos. Šaldytuvai turi ir daugybę kitų funkcijų bei režimų – kiekvienas vartotojas tinkamiausią prietaisą pasirenka atsižvelgdamas į savo poreikius.

   Vienas populiariausių – šaldiklis „Atlant M 7204-100“

   Šiandien perkamiausių produktų penketuke Europoje išlieka šaldiklis „Atlant M 7204-100“. Gamintojas net kelerius metus tobulino šio šaldiklio parametrus, todėl tik visai neseniai pasiūlė naują ekonomišką, patogų ir ypač patrauklaus dizaino šaldiklį. Energijos jis suvartoja vos 0,65 kWh per parą – pagal šį parametrą šaldiklis priskiriamas A+ klasei. Šaldiklio triukšmo lygis – ypač mažas, 39 dB. 

   Vienas didžiausių privalumų – kad „Atlant“ padidino greito užšaldymo skyrelį, kuriame per parą paprasta užšaldyti 14 kg šviežių maisto produktų. Vienu metu greitam užšaldymui galima paruošti net dvi lentynas-sekcijas (išskyrus apatinę), tačiau bendras maisto produktų svoris neturėtų viršyti 24 kg. Šaldiklis yra 227 litrų tūrio, jo matmenys – 176,2x59,5x62,5 cm (aukštis, plotis, gylis). Iš viso šaldiklyje yra net 7 lentynėlės, tad jose galima laikyti skirtingus maisto produktus, pradedant daržovėmis ir grybais, baigiant žuvimi, mėsa. Lentynėlės turi patogias rankenas, tad jas patogiai galima iškelti iš šaldiklio. Šaldiklis puikai veikia kambariuose, kuriuose temperatūra pakilusi net iki 43 °C. Prietaisas puikiai susidoroja ir su elektros srovės įtampos svyravimu.

    Svarstote kaip išsirinkti geriausią šaldytuvą? Pasinaudokite mūsų šaldytuvo pirkimo gidu.

Šaldytuvas ATLANT

Visus ATLANT šaldytuvų pasiūlymus rasite paspaude šią nuorodą.