DĖMESIO!! šio mėnesio nuolaidos kodas "PRISTATYMAS" vesti be kabučių (suteiks 2 nuolaidą prekių pristatymui).

Norime užtikrinti sklandų svetainės darbą, todėl šioje svetainėje yra naudojami slapukai. Tęsdami naršymą Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Pakeisti šį sprendimą ar kitaip apriboti slapukų naudojimą galite pakeisdami naršyklės nustatymus.

Paslėpti žinutę

Informacija: Darbo dienomis 8.00 - 20.00 val.

8-666 11 188

Pagalba vartotojams

Klientų konsultacijos telefonu:

Darbo dienomis 8.00 - 20.00 val.

8-666 11 188

Klientų konsultacijos el. paštu:

info@prasom.lt

 

Saugus pirkimas

Jūsų asmeniniai duomenys yra saugūs, nes yra perduodami naudojant SSL šifravimo technologiją.

Visa Jus dominanti informacija

UAB "Prasom"

   Prasom.lt – visada malonus aptarnavimas!

   Nors el.parduotuvėje nematyti besišypsančių, paslaugių konsultantų, tačiau būtent tokie ir esame - patikimi ir paslaugūs. Siekiame, kad Jūsų apsipirkimas būtų maloni patirtis ir kaskart prireikus naujo pirkinio – grįžtumėte pas mus.

   Prasom.lt – tai nuo 2010-ųjų veikianti el.parduotuvė, kurioje rasite įvairiausios buitinės technikos, kompiuterių bei jų priedų, vaizdo ir garso technikos bei kūno priežiūros priemonių. Viskas ko reikia Jūsų namams, biurui bei laisvalaikiui vienoje vietoje!

   Kodėl rinktis Prasom.lt?

   Gera kaina. Visos prekės parduodamos tiesiai iš tiekėjų arba gamintojų sandėlių, taip mažinant prekybos išlaidas ir pasiūlant daug mažesnę kainą pirkėjui. Bendradarbiaujama su didžiausiais tiekėjais, kurie siūlo ypatingai geras kainas.

   Intuityvi apsipirkimo sistema. Prasom.lt el.parduotuvės sistema kurta ir nuolat tobulinama taip, kad pirkėjui būtų patogu, o visi pirkimo žingsniai būtų paprasti ir aiškūs, be jokių paslėptų „spąstų“.

   Lankstus atsiskaitymas. Jūsų patogumui siūlomi įvairūs atsiskaitymo būdai: el.bankininkystė, pavedimu, atsiskaitymas grynais pristačius prekes bei lizingu. Visuomet rasite Jums tinkantį apmokėjimo būdą.

   Prasom.lt komanda vertina ekologiją, todėl ir el.parduotuvėje visuomet stengiamės pasiūlyti įvairių ekologiškų sprendimų, pavyzdžiui prekės siunčiamos (jeigu pakuotė tvirta) originalioje pakuotėje arba jau kartą panaudotuose pakuotėse, taip pat gali pasiūlyti nemokamą senos buitinės technikos išvežimą.

   Prasom.lt skiria dėmesį patogiam apsipirkimui ir maloniam aptarnavimui. Jei kyla klausimų- visuomet galite kreiptis į mūsų konsultantus.

   Visa informacija telefonu: 8-666 11 188  arba elektroniniu paštu: info@prasom.lt

Gero apsipirkimo!

Logotipas prasom.lt