DĖMESIO!! šio mėnesio nuolaidos kodas "PRISTATYMAS" vesti be kabučių (suteiks 2 nuolaidą prekių pristatymui).

Norime užtikrinti sklandų svetainės darbą, todėl šioje svetainėje yra naudojami slapukai. Tęsdami naršymą Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Pakeisti šį sprendimą ar kitaip apriboti slapukų naudojimą galite pakeisdami naršyklės nustatymus.

Paslėpti žinutę

Informacija: Darbo dienomis 8.00 - 20.00 val.

8-666 11 188

Pagalba vartotojams

Klientų konsultacijos telefonu:

Darbo dienomis 8.00 - 20.00 val.

8-666 11 188

Klientų konsultacijos el. paštu:

info@prasom.lt

 

Saugus pirkimas

Jūsų asmeniniai duomenys yra saugūs, nes yra perduodami naudojant SSL šifravimo technologiją.

Visa Jus dominanti informacija

Apie ką pagalvoti perkant mikrobangų krosnelę?

   Mikrobangų krosnelė jau nebėra tas daiktas, kuris pašildo vakarykščią sriubą ar dešreles pusryčiams. Tai daugiafunkcinis prietaisas palengvinantis jūsų kasdienius darbus virtuvėje. Tačiau perkant mikrobangę iš proto varo įvairių funkcijų pasirinkimas, kainų diapazonas ir nežinojimas ko ištikro Jums reikia. Kaip nepasiklysti tarp daugybės pasirinkimų?

Apie ką pagalvoti perkant mikrobangų krosnelę?

   Galia. Mikrobangės paprastai turi nuo 600 iki 1500 vatų galią. Kuo daugiau vatų, tuo labiau šyla, tuo tarpu mažesnė galia reiškia ilgesnį šildymo laiką. Visgi 100 vatų skirtumo nedaro, todėl žiūrėkite tik į esminius galios skirtumus. Mažų mikrobangų krosnelių galia siekia 600-800 vatų, vidutinio dydžio – 900-1200 vatų, o didelių mikrobangių galia yra virš 1650 vatų. Kokią pasirinkti priklauso nuo šeimos dydžio ir maisto kiekio kuris paprastai ruošiamas.

   Dydis. Nuo pasirinktos galios priklauso dydis. Tad įvertinkite ar turėsite kur patalpinti mikrobangų krosnelę. Atminkite, jog tai nėra daiktas, kurį gali laikyti spintelėje ir išsitraukti kai reikia. Mikrobangų krosnelė sunki, be to jos reikia dažniausiai kasdien. Tačiau vertindami vietą atsižvelkite ir į tai, jog aplink prietaisą reikia palikti erdvės, ypač iš tos pusės kur yra prietaiso ventiliatorius.

   Užprogramuoti trumpiniai. Dažnai svarstote kokios temperatūros ir šildymo laido reikia paruošti konkrečiam patiekalui? Tuomet naudinga funkcija užprogramuotos stadijos įvairiems patiekalams. Tereikia nustatyti produktų svorį, o programa parenką reikiamą temperatūrą ir šildymo trukmę.

   Apsauga nuo vaikų. Visi žinome, kaip mažieji mėgsta viską liesti, sukioti, bandyti. Tad geriau, jog jie „neprisižaistų“ įjungdami mikrobangę ir nepridarytų žalos. Todėl užraktas nuo vaikų yra būtina mikrobangų krosnelės funkcija.

 mikrobangų krosnelė

Visus mikrobangų krosnelių pasiūlymus matysite paspaude šią nuoroda.

Reikia pagalbos renkantis? Skambinkite tel +370 666 11188 - mes Jums padėsime!