DĖMESIO!! šio mėnesio nuolaidos kodas "PRISTATYMAS" vesti be kabučių (suteiks 2 nuolaidą prekių pristatymui).

Norime užtikrinti sklandų svetainės darbą, todėl šioje svetainėje yra naudojami slapukai. Tęsdami naršymą Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Pakeisti šį sprendimą ar kitaip apriboti slapukų naudojimą galite pakeisdami naršyklės nustatymus.

Paslėpti žinutę

Informacija: Darbo dienomis 8.00 - 20.00 val.

8-666 11 188

Pagalba vartotojams

Klientų konsultacijos telefonu:

Darbo dienomis 8.00 - 20.00 val.

8-666 11 188

Klientų konsultacijos el. paštu:

info@prasom.lt

 

Saugus pirkimas

Jūsų asmeniniai duomenys yra saugūs, nes yra perduodami naudojant SSL šifravimo technologiją.

Visa Jus dominanti informacija

5 klausimai padėsiantys išsirinkti plaukų kirpimo mašinėlę

   Yra vyrų, kurie nemėgsta kirpyklų, arba tiesiog norint palaikyti tvarkingą šukuoseną, reikia apsikirpti dažniau. Taip namuose atsiranda plaukų kirpimo mašinėlė. Geriausias būdas susidėlioti prioritetus ir nuspręsti kokios plaukų kirpimo mašinėlės norima – atsakyti į penkis esminius klausimus.

   Kaip dažnai planuojate naudotis kirpimo mašinėle? Jeigu kirptis planuojate dažniau nei kartą per mėnesį, derėtų rinktis profesionalesnį modelį. Jei ne taip dažnai, užtenka vidutinio. Šiuo klausimu taip pat gali būti apsprendžiamas biudžetas. Jei reikalingas profesionalesnis modelis, geriau neskubėti, pataupyti ir tokį įsigyti, o ne kelis kart per mėnesį vargti su paprastesniu modeliu.

5 klausimai padėsiantys išsirinkti plaukų kirpimo mašinėlę

   Ar norite su laidu, ar be jo? Kirpimo mašinėlės be laidų yra itin patogios, nereikia bijoti, jog užlipsite ant laido, ar kad neužteks laido nuo elektros rozetės iki kerpamos galvos. Atkreipkite dėmesį į veikimo trukmę po įkrovimo. Jei šeimoje daugiau narių, kurie gali norėti vienu metu apsikirpti, geriau rinktis ilgiau nei 2-3 valandas veikiančią kirpimo mašinėlę.

   Palengvinta ar standartinio svorio? Jei planuojate kirptis dažnai, derėtų rinktis lengvesnę, nes nuo standartinio svorio gali pavargti riešas. Visgi derėtų įvertinti pasirinktos mašinėlės svorį palaikant jį delne, vienam žmogui tas pats svoris gali būti sunkus, o kitam nepastebimas pūkas.

   Kiek galite skirti pinigų? Jei piniginėje nešvilpia vėjai – investuokite! Profesionalus plaukų kirpimo priemonių rinkinys leis kirpti tiksliau ir greičiau. Varikliukas veiks ilgiau, svoris bus mažesnis, o ir garantija bus atitinkamai ilgesnė.

   Ar norite papildomų priedų? Daugelis kirpimo mašinėlių turi gidus ir priemones standartiniams dydžiams, bet papildomai galima įsigyti ir daugiau. Nė viena šukuosena neliks be priežiūros!

Visas plaukų kirpimo mašinėles rasite paspaude čia.

Reikia pagalbos renkantis? Skambinkite tel +370 666 11188 - mes Jums padėsime!