DĖMESIO!! šio mėnesio nuolaidos kodas "PRISTATYMAS" vesti be kabučių (suteiks 2 nuolaidą prekių pristatymui).

Norime užtikrinti sklandų svetainės darbą, todėl šioje svetainėje yra naudojami slapukai. Tęsdami naršymą Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Pakeisti šį sprendimą ar kitaip apriboti slapukų naudojimą galite pakeisdami naršyklės nustatymus.

Paslėpti žinutę

Informacija: Darbo dienomis 8.00 - 20.00 val.

8-666 11 188

Pagalba vartotojams

Klientų konsultacijos telefonu:

Darbo dienomis 8.00 - 20.00 val.

8-666 11 188

Klientų konsultacijos el. paštu:

info@prasom.lt

 

Saugus pirkimas

Jūsų asmeniniai duomenys yra saugūs, nes yra perduodami naudojant SSL šifravimo technologiją.

Visa Jus dominanti informacija

4 žingsniai link tinkamo plaukų džiovintuvo pasirinkimo

     Ar 300 Lt vertės plaukų džiovintuvas geresnis nei kainuojantis 30 Lt? Atsakymas jus nustebintų. Plaukų džiovintuvai šiuo metu turi daugybę funkcijų, kurių galbūt jums ir nereikia, todėl prieš žiūrėdami į priedus, peržvelkite pagrindinius parametrus, kurie padės nuspręsti kokio plaukų džiovintuvo jums reikia.

4 žingsniai link tinkamo plaukų džiovintuvo pasirinkimo

   Galia. Plaukų džiovintuvą renkamės, kad greičiau išsidžiovintume plaukus ir suformuotume šukuoseną. Kuo didesnė džiovintuvo galia, tuo mažiau reikės strikinėti aplink veidrodį, laukiant kol plaukai bus sausi. Optimaliausia galia 1750W. Tačiau jei jūsų plaukai tankūs ir ilgesni – žvalgykitės 1900-2000W galios džiovintuvo.

   Plaukų tipas. Jei jūsų plaukai natūraliai garbanoti ir norite pabrėžti savo garbanas – rinkitės su papildomu priedu – difusoriumi, išsklaidančiu oro srovę. Jei naudojate plaukų džiovintuvą plaukų tiesinimui – rinkitės su keramikiniais arba turmalino elementais. Keramikiniai elementai lygiau paskirsto karštį, o turmalinas suteikia plaukams lygų ir blizgų paviršių.

   Greičiai. Plaukų džiovintuvas su keliais greičio nustatymais yra geresnis pasirinkimas. Didesniu greičiu džiovinami plaukai, o šukuosenos formavimui reikalingas mažesnis greitis. Mažesnis greitis bei karštis taip pat rekomenduojamas „sunkiam plaukų periodui“, kuomet plaukai nusilpę, lūžinėja, slenka.

  Džiovintuvo svoris. Nesvarbu, ar plaukus džiovinatės kasdien ar tik kartą per savaitę eidama į pasimatymą, plaukų džiovintuvas turi būti lengvas ir nevarginti rankos. Į svorį didesnį dėmesį turėtų atkreipti ilgų ir tankių plaukų savininkės, kurių plaukų džiovinimas trunka 10 minučių ar daugiau.

  Plaukai yra moters grožis, tad plaukų džiovintuvas yra svarbus pirkinys, tad nepirkite paskubomis, įvertinkite bent jau pagrindinius džiovintuvo parametrus ir nebijokite investuoti į savo grožį.

Plaukų džiovintuvas

Plaukų džiovintuvų pasiūlmus rasite čia.

Reikia pagalbos renkantis? Skambinkite tel +370 666 11188 - mes Jums padėsime!